1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

6 Aralık 2011 SALI Burç Yorumları

Konu, 'Günlük Burçlar' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  6 Aralık 2011 SALI TÜM Burç Yorumları,
  GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 6 aralık ,
  Salı Günlük Burç Yorumu 6 Aralık 2011 ,

  6 Aralık 2011 Günlük Burç Yorumları sizlerle arkadaşlar 6 Aralık 2011 Günlük Burç Yorumunuzda neler var neler olucak hemen öğrenebilirsiniz evet 6 Aralık 2011 Günlük Burç Yorumları sizlerle

  Koç Burcu Yorumunuz
  Bugün biraz içinize kapanmış durumdasınız. Paranızı fazlasıyla düşüncesiz harcamış olmak sizi üzüyor. Bazı hayalkırıklıklarını fazlasıyla büyütüyorsunuz. Gösteriş merakından ve kendinizi başkalarına çok fazla beğendirmek amacıyla uğraşmaktan vazgeçmelisiniz. Bırakın herkes sizi olduğunuz gibi tanısın. Çok daha rahat edeceksiniz. İşteki çabalarınızın karşılığını da maddi olarak bol bol alacaksınız ama işinizde sağladığınız bu güzel şartların sarhoşluğuyla emrinizde çalışan insanları gücünüzle ezmeye çalışma eğilimindesiniz.


  Boğa Burcu Yorumunuz
  Bugün zekanızla pırıl pırıl parlayacağınız gibi, çok akılcı kararlar alabilecek ve projelerinizi açığa çıkarabilecek bir gününüzdesiniz. Tüm duygularınız ve hırslarınız çok güçlü ama bunlar çok da güzel cevap görüyor. Ani ve beklenmedik karşılaşmalarda çok güzel anlar yaşanıyor, keyfiniz artıyor. Öte yandan işte de çok hırslı ve tutkulu bir haldesiniz. Bu haliniz de karşılığını görüyor, akılcı fikirleriniz saygıyla karşılanıyor. Sizi seven kişiler de yükselmenizde yardımcı olacaklar.

  İkizler Burcu Yorumunuz
  Bugün daha önce başlattığınız çalışmaları sürdürmek için enerji yüklü olacaksınız. Bu çalışmalar sırasında çevrenizde oluşabilecek olumsuz fikirlere başarıyla set çekebilirsiniz. Kafanızdakileri uygulamak için sabırsızlık duyabilirsiniz, ancak önemli olan işin gerçekleşmesi. Bu nedenle geç olsun, temiz olsun felsefesini kendinize uygulayın ve moralinizi yüksek tutmaya özen gösterin. Bugün duygusallığınızın üzerinizde olacağı bir gününüzdesiniz.. Ama yine de çok fazla karmaşık olaylarla karşılaşmayacaksınız.


  Yengeç Burcu Yorumunuz
  Bugün, yeni planlar ve projeler geliştirmek için oldukça uygun bir gününüzdesiniz. Hareketlerinizde kararlı bir tutum takınırsanız hedefe doğru başarıyla ilerleyebilirsiniz. Bu da sizin moralinizi yükseltecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Ama dikkatli olun, gereksiz çıkışlar yaparak, enerjinizi boşuna harcamayın.Duygusal hayatınızda olumlu beklentiler ve hoş gelişmeler içinde bulunduğunuz bir gündesiniz. Aşk arzularınız ve sevgi duygunuz yükselişte.

  Aslan Burcu Yorumunuz
  Bugün duygularınızı kontrol altına almanız güç olabilir. Gün içinde karşılaşabileceğiniz bir gelişmeye canınız sıkılabilir.. Ancak, olaylara farklı bir yönden bakarak değerlendirirseniz duygularınızı kontrol etmeyi başarabilirsiniz. Katı bir tutum içine girmekten kaçının. Aklınızı karıştıran konuları fazla büyütebilir ve karar vermekte zorluk çekebilirsiniz. Karamsarlık ve kuruntulardan uzak kalmanız gerekiyor. Karar verirken acele etmeyin yoksa hiç de beklemediğiniz sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

  Başak Burcu Yorumunuz
  Bugün oldukça hareketli bir gün geçirmeniz olasıdır. Biranda tüm olayların size odaklandığını görebilirsiniz. Böyle bir durumda, başkalarının söylediklerini değil, sadece kendi düşüncelerinizi uygulayın ve içinizden gelen sesi dinleyin. Önünüze yeni çıkan fırsatları daha çekici bulup o yöne doğru ilerlemeniz mümkündür. Eğer bu yönde kararlı bir şekilde ilerlerseniz, istediklerinizi elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

  Terazi Burcu Yorumunuz
  Bugün geleceğe ilişkin yeni planlar yapabileceğiniz ve kendinizi çok daha umut ve enerji dolu hissedeceğiniz bir gününüzdesiniz. Bu konuda çevrenizdeki dost ve arkadaşlarınızdan alacağınız yakın destek sizin daha da olumlu düşünmenize neden olacak. Meslek yaşamınızda çok yoğun bir tempoda çalışacaksınız. Sorumluluğunuzun artmasıyla birlikte yeni anlaşmalar ve iş bağlantıları gündeme gelebilir. Çalıştığınız ortamda yeni düzenlemeler yapmak isteyebilir, değişik düşüncelerinizi uygulamaya koyabilirsiniz.

  Akrep Burcu Yorumunuz
  Bugün içinde bulunduğunuz koşulları yeniden değerlendirip, geleceğe yönelik farklı beklentiler içine girebilirsiniz. Ancak bu durum üzerinizde çok büyük bir gerilim yaratmayacak. Sakin ve kendinizden emin bir tavırla gelişmeleri takip edebilirsiniz.. Parasal konulara yönelik sıkıntılar duyabilirsiniz. Harcamalarınıza herzaman olduğundan daha fazla özen göstermeli yeni kişisel gelir kaynakları bularak bütçenizi dengelemelisiniz. Bu yeni kaynak arayışında dostlarınızın tavsiyelerini dinleyebilirsiniz. Bugünlerde biraz bencil olabilirsiniz.


  Yay Burcu Yorumunuz
  Bugün gergin ve sıkıntılı bir tutum içine girebilir, özel hayatınızda ya da işinizde çevrenizin size karşı düşmanca davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Mümkün olduğunca sağlam durmaya çalışmalı ve tüm sorunlarınızı ileriye bırakmadan anında çözmeye çalışmalısınız. Çok fazla tutumlu değilsiniz. Sadece maddi konularda değil her konuda savurgan olabilirsiniz. Sizi seven insanları, sosyal ilişkilerinizi ve tüm enerjinizi harcama eğilimindesiniz. Bu nedenle biraz daha dikkat diyorum.

  Oğlak Burcu Yorumunuz
  Ruhsal durumunuz ve uğraştığınız konulara göre birçok farklı olayla karşılaşabileceğiniz gündesiniz. Çevrenizde dost bildiğiniz ama aslında düşman olan bazı kimseler bulunabilir. Bu kişilerin perde arkasından yaptığı çalışmalar size gerçekten de zarar verebilir. Tartışmaya açık konulardan uzak durmaya özen göstermelisiniz, çünkü sinirleriniz üzerinizde olduğu için kendinizi kontrol edemeyebilirsiniz.

  Kova Burcu Yorumunuz
  Bugün sosyal ilişkilerinizde hissedilir bir hareketlenme yaşayabilirsiniz. Hiç de tahmin etmediğiniz bir yerde, beğendiğiniz kimseyle karşılaşmanız olasıdır. Bu tesadüften faydalanarak aranızda bir yakınlaşmanın başlamasını sağlayabilirsiniz.Duygusal ilişkiler, arkadaşlıklar ya da aile içi ilişkiler gibi ikili ilişkilerde son derece başarılı ve olumlusunuz. Zihinsel olarak son derece canlı ve enerji dolusunuz.
   
 2. a

  açelya Yeni Üye

  İşimiz burçlara kaldıysa yanmışız
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş