1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

30 Ağustos Zafer Bayramı 2014

Konu, 'Önemli Günler' kısmında Sevda Karaca tarafından paylaşıldı.

 1. S

  Sevda Karaca Yeni Üye

  2014 Yılında Zafer Bayramı Ne Zaman, 30 Ağustos Kutlamaları Bayramda Kutlanacakmı,
  Zafer Bayramı Kutlamaları ne zaman yapılacak. derseniz inşaallah zaferimizi temsil eden bu bayram ilelebet kutlanacaktır.
   
 2. b

  birtanem16 Yeni Üye

  Zafer Bayramı Mesajları
  Zafer bayramı Kutlama Mesajları
  30 Ağustos Zafer bayramı Kutlama Sözleri

  Zaferlerle dolu Türk tarihinde, bu yıl 88. yıldönümünü kutladığımız 30 Ağustos 1922, "Çanakkale'den Sakarya'ya uzanan kahramanlık destanının Zaferle taçlandırıldığı tarihtir.

  Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün liderliğinde, Türk Milleti ve ordusuyla gerçekleştirilen Büyük Taarruz aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti'nin temelinin atıldığı zaferdir. Bugün, bağımsız bir devlet çatısı altında yaşayanlar olarak hepimiz bu zafere ve bu zaferi bize armağan edenlere çok şey borçluyuz. Bağımsızlığımızı ve bir devlet olmamızı sağlayan 30 Ağustos Zafer'ini bize armağan eden Ulu Önder Atatürk’e, silah arkadaşlarına, Kahraman Ordumuza, şükranlarımızı sunuyor, Türk milletinin bu büyük bayramını şahsım ve Mersin Ticaret ve Sanayi Odası adına kutluyorum.”

  ''Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı; Büyük Taarruz Zaferinin 88. yıldönümünde, Mustafa Kemal Atatürk ve ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutluyoruz.
  Bu büyük zaferin 88. yıl dönümünde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyoruz.''

  ''30 Ağustos Zafer Bayramını Kutluyoruz'' başlığıyla yayınlanan mesajda, ''Ulusumuzun birlik ve beraberlik ruhunu tüm dünyaya gösterdiği Milli Mücadele sürecinin en büyük adımı Büyük Taarruz Zaferinin 88. yılını kutluyor, başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyoruz''

  ''Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı olan Büyük Taarruz Zaferinin 88. yıl dönümünde, Mustafa Kemal Atatürk ve yüce ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutlar, vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyoruz''

  ''Ulusumuzun, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü'nü kutluyoruz. Büyük Taarruz Zaferi'nin 88. yıldönümünde, Türkiye Cumhuriyeti'nin bugünlere gelmesinde en büyük paya sahip olan Ulu Önder Atatürk'ü, tüm şehitlerimizi minnetle ve saygıyla anıyoruz.''
   
 3. Murat

  Murat Yönetici

  30 Ağustos zafer bayramı kutlaması neye göre yapılacak bu sene daha net açıklama yapılmadı , Başbakanı ve Cumhurbaşkanını yoğun bir tempo bekleyecek. Ramazan Bayramı Namazını kıldıktan sonra belkide Tandoğana geçilecek.
   
 4. s

  salvia Yeni Üye

  Birliğimizin temini için önemli bir bayram.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş