1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

30.12.2011 Günlük Burç Yorumları

Konu, 'Günlük Burçlar' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  30.12.2011 Cuma Günlük Burç Yorumları
  Cuma Günlük Burç Yorumları 30 Aralık 2011

  Bugün burçlar aleminden sizler için 30.12.2011 cuma gününe ait burç yorumları aşağıda listelenmiştir burcunuzu seçip okuyabilir aynı zamanda burcunuz hakkındaki yorumlarınızı ve düşüncelerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz buyrun bakalım burçler bugün için bizlere neler öneriyorlar...

  [​IMG]

  30 Aralık 2011 Cuma Koç burcu
  Bugün gizli bir durum açığa çıkabilir, olaylara bakış açın da durulabilir, gerçekçilik kazanabilir. Sezgisel kararlar alabilirsin. Geçmişle bağlantılı durumlara odaklı kalabilirsin. Sosyal açıdan ise hareketli ve renkli bir gün geçirebilirsin.

  30 Aralık 2011 Cuma Balık Burcu
  Geçmişle bağlantılı durumlar aklını bugün biraz kurcalayabilir. Bir arkadaşınla bağlantılı bir gerçeği kavrayabilirsin. Olaylara derin ve gerçekçi bakmak mümkün olabilir. İnsanlarla iletişiminde küçük detaylara, kelimeciklere dikkat edebilirsin.

  30 Aralık 2011 Cuma Kova burcu
  Olayların ve insanların etkisi altında kalmak mümkün olabilir senin için bugün. Duyarlı yaklaşabilirsin. Gizli bir takım keşifler senin zihnini oldukça dolu tutabilir. Gerçekleri kavramaya önem verebilirsin, hayallerinin etkisinde kalabilirsin.

  30 Aralık 2011 Cuma Oğlak Burcu
  Bugün bazı gizli gerçeklere ulaşmak mümkün olabilir. Sezgilerini dinleyerek yön bulabilirsin. Parasal bakımdan gelişmelere odaklı kalabilirsin. İç dünyanda ise pek çok sorunun cevabını tek başına zihnini kurcalayarak ulaşmaya çalışabilirsin.

  30 Aralık 2011 Cuma Yay burcu
  İletişim trafiğindeki yoğunluk bugün seni detaylar üzerinde daha derin ve ince hesaplar yapmaya itebilir. Parayla ilgili bir durum netleşebilir ve açığa çıkabilir. Çalışmaktan keyif alabilirsin. Neşen yerinde kalabilir.

  30 Aralık 2011 Cuma Akrep burcu
  Olaylara, konuşmalara ve de kendine aşırı gerçekçi yaklaşabilirsin. Bu da hayatı süslerinden güzelce arındırabilir senin için. Açığa çıkan yalınlıkla birlikte kendini oldukça cesur bir halde bulabilirsin. Gerçekçi kararlar alabilirsin.

  30 Aralık 2011 Cuma Terazi burcu
  Bugün kendi istek ve keyfine göre gününü şekillendirebilirsin. Ev ve aile yaşantını ilgilendiren bir konuda bazı gerçekler açığa çıkabilir, olaylara daha derin bakabilirsin. Konuşmalarında ise detaylara önem verebilirsin.

  30 Aralık 2011 Cuma Başak burcu
  Aşk hayatında gizli bir takım gerçekler açığa çıkabilir, kendi istek ve beklentilerine gerçeklerin ışığı altında bakabilirsin. İnsanlarla ilişkilerinde özellikle iş ve aile yaşantında adımlarını ince ölçerek biçerek atabilirsin.

  30 Aralık 2011 Cuma Aslan burcu
  Sağlığına dikkat edebilirsin. Gizli bir takım durumlar senin dikkatini çekebilir. Gücün, direncin de artabilir. Sezgisel bir takım kararlar alabilirsin. İnsan trafiğin yoğun olabilir. Duygusal açıdan insanlarla ilişkilerinde adil olmaya özen gösterebilirsin, tartabilirsin.

  30 Aralık 2011 Cuma Yengeç burcu
  Bugün özel bir insanla ilişkine odaklı kalabilirsin. Bazı derin kavrayışlar sana gizli bir durumu getirebilir, sezgisel bir karar alabilirsin bir insanla ilişkin hakkında. Yardımlaşmalar hayatında ön plana çıkabilir bugün.

  30 Aralık 2011 Cuma İkizler burcu
  Bugün gizli bir takım gerçeklere ulaşmak mümkün olabilir. Olaylara gerçekçi yaklaşabilirsin ve de sezgilerin güçlenebilir. Kendini adadığın işler ve insanlarla iletişimin güçlenebilir. Bir takım gizli işbirlikleri de yapılabilir.

  30 Aralık 2011 Cuma Boğa burcu
  Bugün bazı keşiflerde bulunman plan ve amaçlarına gerçekçi yaklaşmana vesile olabilir. Bazı konularda kararlarını tamamen sezgisel verebilirsin. Kalabalık ortamlar, yapılması gereken işler bugün seni yoğun tutabilir.[​IMG]
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Hayırlı Cumalar dileyelim o halde :)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş