1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

26 Ekim 2011 Oğlak Burcu Çarşamba Günü Yorumu

Konu, 'Oğlak' kısmında oguz_28 tarafından paylaşıldı.

 1. o

  oguz_28 Yeni Üye

  26 Ekim 2011 Oğlak burcu Çarşamba günü yorumu
  26 Ekim 2011 Oğlak burcu yorumu
  Oğlak burcu Çarşamba günü yorumu 26 Ekim 2011
  [​IMG]
  Sevgili Oğlaklar devam etmekte olan Ay-Yay burcu etkisi altında Pazar gününe adım atıyoruz. Herşeyin en doğrusunu sadece sizin bildiğinizi düşünmek yerine, çevrenizdeki diğer insanların görüşlerine de yer vermeniz halinde, farklı açılardan ilerlemenin yollarını keşfedebilirsiniz.

  Saat 13:50 Ay-Kuzey düğüm arasındaki görünüm, gelişmemiz için umudumuzu yüksek tutmamız gerektiğini gösteriyor. Bazen hayat bize pek dostça yanaşmıyor gibi. Bu durum doğal olarak kendi içimizde krizlere neden oluyor. Alkışlanmadığımızda, onaylanmadığımızda bir çocuk gibi küsüyoruz.

  Saat 15:36 Ay-Satürn arasındaki görünüm, bize başkalarıyla işbirliği yapmamız gerektiğini söylüyor. Ancak buna yanaşmaya gönüllü olmayabiliriz. Çünkü bunu yaptığımızda birilerinin bizim üzerimizde baskı kurabileceğini, gururumuzu zedeleyebileceğini düşünebiliriz. İnsanların onayını almak, sanki kendimizden taviz vermek gibi bir şey. Bu da işimize gelmiyor.
   
 2. N

  Nida Yeni Üye

  2012 oğlak burcu için hayırlı bir yıl olacak gibi görünüyor
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş