1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

23 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

Konu, 'Günlük Burçlar' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Günlük Burç Yorumları 23 Kasım 2011
  23 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumu
  Günlük Burç Yorumları 23 Kasım Salı

  Günlük Burç Yorumları 23 Kasım Salı,Kasım ayının sonlarına gelirken burçların üzerinde bir çok etki göreceksiniz,23 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları Sizlerle

  Koç Burcu
  Çevreyle olan iletişiminizde her zamankinden daha uyumlu ve yapıcı bir tutum içerisine girebilir, üretken çalışmalara girişebilirsiniz. Ayrıca eşiniz ya da ortağınızla olan birliktelikte güvenilirliğiniz ön plana çıkabilir, sizi daha başka aşamalara getirebilir.

  Boğa Burcu
  Gezme ile ilgili bir konuda maddi konular açılabilir, daha hesaplı davranmanız istenilebilir. Ayrıca diyet konusunda biraz daha sabretmeniz gerekebilir zira daha fazla kısıtlamalara maruz kalacağınız ve zorlanabileceğiniz günler de geliyor.

  İkizler Burcu
  Çevrede olup biteni merak içerisinde izlediğiniz, perdenin arkasında yaşananları bilmek istediğiniz bir gün olabilir. Çocuklarınız konusunda azim gösterip, sabretmeniz gereken olaylar yaşayabilir, ancak enerjinizi bu konulara yönlendirerek rahata çıkabilirsiniz.

  Yengeç, Burcu
  Aileniz konusunda alacağınız sorumluluklar sayesinde kendinizi daha güçlü ve değerli biri olarak görebilirsiniz. Ancak bu yükler sizi zamanla yorabilir ve istemediğiniz bir aşamaya taşıyabilir. Burada en önemli olan şey dengeyi sağlayabilmekte.

  Aslan Burcu
  Arkadaşlarınızla olan ilişkiniz her zamankinden daha olumlu olabilir, yeni öğrendiğiniz haber ve gelişmeleri onlara aktararak mutlu hissedebilirsiniz. İnsanlarla olan iletişiminiz konusunda ise yaratıcı fikirler ortaya atabilir, anlaşmazlıklardan sıyrılabilirsiniz.

  Başak Burcu
  İşiniz hakkında meraklı bir tavır takınabilir, sizi ilgilendirmeyen detayları bile öğrenmek için çaba sarf edebilirsiniz. Birikimleriniz ile ilgili konular su yüzüne çıkabilir, daha fazla kazanç için sabretmeniz gerekebilir, ancak neticesi olumsuz olarak da sonuçlanabilir.

  Terazi Burcu
  Günlük sıradan işlerinizi hallederken kullandığınız yöntem ve şekilleri rafa kaldırabilir, kendinize yepyeni bir çalışma şekli yaratabilirsiniz. Ancak sonucu beklediğiniz kadar iyi olmayabilir, sizi daha bıkkın bir ruh haline sokabilir.

  Akrep Burcu
  Başkalarından gelecek maddi yardımları bekler durumda olabilirsiniz. Ancak sonucu henüz belirsiz olabilir. Öte yandan ruhsal açıdan ilerleme kaydedebilmek adına bazı özverilerde bulunarak hareket etmeniz gerekebilir. Ancak sonuçlar beklediğiniz gibi de olmayabilir.

  Yay Burcu
  Profesyonel olarak yaptığınız özel bir çalışmada merakınız başınıza işler açabilir. Merakınıza söz geçirmeniz sizin faydanıza olacaktır. Dostlar ile bir araya gelinebilinir, karşılıklı güven ve bu güvenin doğurduğu manevi kazançlar dile getirilebilinir.


  Oğlak Burcu
  Ofis ortamında nedeni belirsiz bir gerginlikle güne başlayabilirsiniz. Sıkı bir çalışma, disiplin ve fedakârlık gerektiren bir proje önünüze gelebilir, en başta sevinseniz de işin ağır olduğu daha sonradan ortaya çıkarak sizi üzebilir.


  Kova Burcu
  Tiyatral ya da gösterişli bir faaliyete katılabilir, bu sayede sizin için çok kıymetli olabilecek biri ile karşılaşabilir, tanışabilirsiniz. Eğitim konusunda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir ve sebebi de attığınız emin adımlar ve sabır olabilir.

  Balık Burcu
  Ev ve aile içerisinde verdiğiniz yeni bir karardan dolayı gerginlikler söz konusu olabilir. Gizli ve mistik konulara ilgi duyabilir, bir yenilenme ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak merakınız aşırıya kaçtığı takdirde can sıkıcı olayları kolayca ortaya çıkarabilir.
   
 2. E

  Esram Yeni Üye

  yine burcum tarafından hesapsızlıkla uyarılıyorum:)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş