1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

211. Bölüm Kurtlar Vadisi Pusu Abdülhey Öldü mü?

Konu, 'Televizyon' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  10 Ocak 2014 Perşembe akşamı yayınlanacak olan 211. Bölümde Kurtlar Vadisi Pusu'da Abdülhey ölüyor mu? Polat Alemdar'ın çevresinde giderek eski arkadaşlarına dair kimsenin kalmayacağı düşünülüyor, son 3 bölümdür Abdülhey'in diziden ayrılma eğilimini görür gibiydik, evlenip gidemedi, ölüp dizeden gideceğine dair söylentiler var.

  Bir başka istihbarata göre Abdülhey o pusudan kurtulacak ancak bir süre kimse Abdülheyi göremeyecek ve Polat Abdülheyin acısını yaşayacak ve bir süre sonra karşısına çıkacak dost acısı nasılmış diyecek.

  Bu olaylar yaşanırken Pusat'ın Polat'ı görmesi ile naif olacağını düşünüyoruz. Cahit Armageddon timinin liderini öldürerek yaptığını telafi etmeye çalışacak, bu bölümde çok şeyler değişecek..
   
 2. T

  TAHAM Yeni Üye

  Murat sen harika senaryo yazıyorsun senaristler bence seni takip etmeli.
   
 3. t

  tuana Yeni Üye

  Abdülhey bu kadar kolay ölür mü bilmem, ancak öncesinde Cahit ona haber vermiş olabilir, der ki böyle böyle olacak hazırlık yap, planını anlatmıştır.
   
 4. a

  ahuu Yeni Üye

  Bence de ölmeyecek, yarın büyük gün iyi bir şey.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş