1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2015 Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Konu, 'Yengeç' kısmında dilayim tarafından paylaşıldı.

 1. dilayim

  dilayim Bölüm Yöneticisi

  Yengeç burçları için 2015 yılı kendilerini değerli ve etkileyici bulabilecekleri bir yıl olacaktır. Evlilik, iş ortaklıkları ve ciddi ilişkiler yolunda ilerleme konusunda önemli kararlar alabileceksiniz. Kendinize ve hayata karşı son derece güvenilir yaklaşabilirsiniz.

  Tüm yıl boyunca uzun yolculuklar, yabancı ülkelerle ilgili faaliyetleriniz, yaşam hakkında görüşleriniz, hayata bakış açınız, eğitim hayatınız ile ilgili konular ve gönül ilişkileriniz konularında özgürce karar alabileceğiniz bir döneme gireceksiniz.

  Kendi kazancınız dışında elde etmeyi düşündüğünüz ya da elde edeceğiniz konularda aldanmalar, aldatılmalardan ve düşünüp taşınmadan yapacağınız yatırım ve para biriktirme eylemi düşüncelerinden bir süre uzak durmalısınız.

  Gücünüzü aşan kararlar alma konusundan uzak durmalı; hukuksal haklarınızı korumaya özen göstermelisiniz. Para konusunda önce kendinizi güvenlik içine alıp gireceğiniz borçlar konusundan ondan sonra karar vermelisiniz.
   
 2. Netice

  Netice Yeni Üye

  Hiç sıkıntı filan uğraşamaz bizimkisi o nedenle iyi şeyler beklesin ki aile huzurumuz daim olsun :)
   
 3. dilayim

  dilayim Bölüm Yöneticisi

  Bir yengeç burcu olarak paylaştım bu yazıyı; ama yine de astrolojiden çok insan bazı değişimleri kendi gerçekleştirir; hayatına kendi yön verir diyenlerdenim....
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş