1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2015 Yay Burcu Yorumları

Konu, 'Yay' kısmında Minik Peri tarafından paylaşıldı.

 1. Minik Peri

  Minik Peri Bölüm Yöneticisi

  2015 Yay burcunu neler bekliyor sorusunu merak edenler arasında yer alıyorsanız sizler için aşağıya eklediğim yorumları okumaya bir an önce başlayabilirsiniz.

  2015 yılı Yay burcu için oldukça bereketli bir yıl olacaktır. Yay burçları arasında yer alanlardansanız bu yıl içerisinde ailenize yeni bireylerin katılacağı haberini alabilirsiniz. Bu anlamda sevinçli ve müjdeli bir yıla giriş yapabileceksiniz. Akıllı ve girişimci olan yay burçları yarım kalmış işlerini tamamlama yolunda ilerleyeceklerdir. Arkadaşlarınızla çıkacağınız keyifli ve eğlenceli tatiller olabilir. Eğlenceli piknik ve gezilerden son derece zevk alabileceksiniz.

  İş hayatında anlaşacağınız şirketler ya da birlikte iş yapmayı planladığınız kişilerle yapacağınız görüşmelerde temkinli davranmaya gayret etmelisiniz. Mart ayı gibi birlikte iş yaptığınız kişilerle gerilim dolu anlar yaşayabilirsiniz. Başarı için atak davrandığınız anlarda başarınıza hayret ettiğiniz anlarda olacaktır. Yalnızlığınıza son vermek istiyorsanız 2015 yılını en iyi şekilde değerlendirmelisiniz.

  Aşk hayatınız için 7 Nisan 2015 günü mutluluk kapılarınız aralanıyor. Evlilik için en uygun tarih ise 15- 16 Haziran günü. 17- 18 Aralık tarihini de nikah tarihiniz olarak seçebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz sorunlardan kurtulmak için her konuda iyimser olmaya gayret göstermelisiniz. Kötü günler yaşadığınız düşmanınız sandığınız kişilerle bile iyi ilişkiler içerisine girebileceksiniz.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Yay burcu 2015 yılında çok gergin olacakmış :)
   
 3. Minik Peri

  Minik Peri Bölüm Yöneticisi

  Astrolojik yorumlara pek inanmıyorum; ama bakalım gerçekten bu burç yorumları çıkacak mı?
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş