1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2015 Tv Arkası Taş Kaplama Modelleri

Konu, 'Dekorasyon' kısmında dilayim tarafından paylaşıldı.

 1. dilayim

  dilayim Bölüm Yöneticisi

  Oturma odası dekorasyonlarında son senelerde farklı uygulamalar gerçekleştirmek amacı ile çeşitli yöntem ve tekniklerden yararlanıldığı görülmektedir. Farklı estetiksel görünümler yakalamak amacı ile kimileri tv arkası taş kaplama model uygulaması tercihinde bulunabilmektedirler. Teknolojinin gelişmesi ile tv modelleri olarak eski tüplü tv kullanımı yerine LCD ya da LED tasarımlı televizyon kullanımı gerçekleştirilmektedir. Bu tv modelleri duvara mont edildiği için son zamanlarda dekorasyonda tv arkası duvar kağıdı model uygulamalarından yararlanılma tercihinde bulunulmaktadır.

  Oturma odalarında daha gösterişli bir görünüm yakalamak amacı ile tv arkası taş kaplama model uygulaması tercihinde bulunabilirsiniz. Yakalayacağınız estetiksel görünümlerde doğal taş uygulamasının yanı sıra taş görünümlü duvar kağıdı model uygulamasından da yararlanılabilmektedir. Sizler için aşağıda eklediğim resim galerisine göz atıp tv arkası taş duvar modelleri hakkında fikir sahibi olmaya ne dersiniz?

  2015-tv-arkasi-tas-kaplama-fiyatlari.jpg 2015-tv-arkasi-tas-kaplama-fotograflari.jpg 2015-tv-arkasi-tas-kaplama-galeri.jpg 2015-tv-arkasi-tas-kaplama-modelleri-3-620x330.jpg 2015-tv-arkasi-tas-kaplama-modelleri-4.jpg 2015-tv-arkasi-tas-kaplama-modelleri-5.jpg 2015-tv-arkasi-tas-kaplama-modelleri-6.jpg 2015-tv-unitesi-arkasi-tas-kaplama-fiyatlari-gorselleri-700x532.jpg taş-desenli-duvar-kaplama-örnekleri-2015.jpg tv-arkasi-tas-kaplama.jpg
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Dekorasyon sektörü git gide gelişiyor ancak evlerimizin temizliği düzeni de kayboluyor.
   
 3. dilayim

  dilayim Bölüm Yöneticisi

  Öyle oluyor genel olarak yaşam üniteleri bir kenara kaldırılmaya eski geleneklerdeki o dantelli tv ünitesi modellerini görme alışkanlıklarımızda da giderek yok olma davranışı gözlenmeye başlamaktadır.
   
 4. Uranüs

  Uranüs Yeni Üye

  Aslında gerçek taş uygulaması yapılsa daha güzel olur en azından temiz olur, temizlemek içinden gelir.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş