1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2015 Ocak Ayı Kova Burcu Yorumları

Konu, 'Kova' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  2015 yılının Ocak ayında Kova burcunu bekleyen olumlu olumsuz olaylar yıldızların hareketlerine göre değişecek.Kova burçlarının 2015 Aralık yorumları umarım istediğiniz şekilde olur..

  Kova Burcu Ocak 2015 Yorumu

  Sevgili Kovalar Ocak ayında yakın çevreniz ve arkadaşlarınızla olan iletişiminiz oldukça yoğun olabilir. Arkadaşlarınızın yapacağı bir plan dahilinde hareket edebilirsiniz.Uzak akrabalarınızdan alacağınız üzüntülü haberler, kendinizi yetersiz hissetmenize yol açabilir. Hayatınızın yaratıcı ve eğlenceli yönlerine odaklanmaya çalışmalısınız.
  Kova Kadını.jpg
  Yaşamınızda dağınıklığı, sizin özel hayatınızda hata yapmanıza neden olabilir. Özel hayatınızda aldatıcı etkiler altında kalabilirsiniz. İlişkilerinizde kendinizi ve karşı tarafı kandırabilir veya karşı tarafın sizi kandırmasına izin verebilirsiniz. Gerçekçilikten uzaklaşmamaya gayret ediniz.

  İşinize yoğunlaşmanız olmanız gereken yerlerde, aile hayatınızın sorumlulukları işinizi engelleyebilir veya tam tersi olabilir. Veya ailenizle ilgili yeni kararlar ve alınabilir. Bu dönemde Marsın Başak burcunda olmasından dolayı 2 ay boyunca enerjinizi ortaklaşa para konularına kaydıra bilirsiniz.
  Kova Burcu.jpg
  Kalbinizin sahini olan insanla ortak hareket etmek veya ortaklarınızla maddi hesabınızı oturtmak için harekete geçebilirsiniz. Tehlikeli yerlerden, uzak durmalı, ameliyat olacaksanız uygun bir döneme ertelemelisiniz. Ayın sonunda, eğlence alanlarınız fazlasıyla aktif olabilir. Siz sevdiğinizle planlar yapmak isterken, sosyal çevrenizdeki aktiviteler yüzünden düşündüğünüz gibi bir ay olmayabilir.
   
 2. Uranüs

  Uranüs Yeni Üye

  Kova burcu kadınlarını mutluluk bekliyor güzel günler sizlerle olsun şekerler.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş