1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2015 Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Konu, 'Kova' kısmında Minik Peri tarafından paylaşıldı.

 1. Minik Peri

  Minik Peri Bölüm Yöneticisi

  2015 yılında kova burcu ile ilgili ne gibi değişimler yaşanacağı konusunda merakınız varsa buyrun yazımı okumaya başlayın.

  2015 yılında özellikle Haziran ayına kadar maddi konuların fazlası ile kafanızı karıştıracağından emin olabilirsiniz. Alacak ya da borç konularına Haziran ayına kadar fazlası ile kafa yoracaksınız ve birtakım düzenlemeler yapma yoluna gideceksiniz. Kredi konuları ile uğraşabilecek ve size fayda sağlayıcı sonuçlara adım atabileceksiniz.

  Sosyal yaşantınız giderek önem kazanacaktır. Yeni arkadaşlıklar ve yeni çevre edinme fırsatları karşınıza çıkacaktır. Yanınızda olmasını istediğiniz kişilerin sizi motive edeceği konusundan emin olabilirsiniz.

  Genel itibari ile somut kavramlarla ilgileneceğiniz bir döneme gireceksiniz. Bekar ve yalnız iseniz Şubat ayından sonra seyahatler karşınıza çıkacak. Ve bu seyahatlerde hayatınızın aşkını bulabilme ihtimaliniz bulunmaktadır.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş