1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2015 Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Konu, 'Koç' kısmında Minik Peri tarafından paylaşıldı.

  1. Minik Peri

    Minik Peri Bölüm Yöneticisi

    Siz de koç burcu iseniz bu yazımda 2015 yılı içerisinde sizi neler beklediği ile ilgili tüm yorumları kolay bir şekilde bulabileceksiniz.

    2015 yılı için burçları yorumlayan yorumcuların söylediklerine bakılırsa koç burçları için oldukça hareketli bir yılın başlangıcı olacak bir yıla giriş yapılacak. Yeni karar alma bakımından koçlar için sabırlı ve mantık çerçevesinde hareket etmek için önemli bir yıl olacağı söyleniyor. İş ve evlilik hayatı oldukça hareketli geçecek olup kar,yer planlaması adına önemli kararlar alınacağı belirtilmektedir. İş hayatında adım adım ilerleme yapmak yerine büyük sıçrayışlar yapmayı tercih edenler büyük hayal kırıklıkları ile karşı karşıya kalabilirler. 2015 yılında bebek sahibi olmayı planlayan koçlardan iseniz bir an önce harekete geçebilirsiniz. Bebek sahibi olmak için tam zamanı. Parasal konularda biraz daha dikkatli davranmalı; fazla para harcamaktan kaçınmalısınız. Mart ayı gibi parasal kayıplara uğrayabilir; patronunuz ya da amiriniz ile gerilim yaşadığınız anlar olabilir. Parasal kayıplarınızdaki moral bozukluğunu sosyal hayatınızı renklendirerek giderme tercihinde bulunabilirsiniz. Yeni aşklar, aile kurma ya da yıpranmış ilişkilere elveda diyebileceğiniz bir yıla gireceğinizden emin olabilirsiniz.
     
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş