1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2015 Ev Dekorasyonunda Raflar

Konu, 'Dekorasyon' kısmında dilayim tarafından paylaşıldı.

 1. dilayim

  dilayim Bölüm Yöneticisi

  sherwin-williams-justina-blakeney-reveal10.jpg

  Modayı takip eden biri iseniz son senelerde duvar dekorasyonunda rafların ayrı bir zenginlikte ele alındığı gerçeğini biliyorsunuzdur. Dekorasyon trendleri arasında önemsenen raf dekorasyonunda aynı renk ile boyanan geometrik şekilli duvar görünümleri de son derece kaliteli görünümler oluşturmaktadır. Raf rengi ile duvar rengini de aynı renk boyadığınız zaman tam da istediğiniz görünümü elde edebileceksiniz. İstediğiniz görünüm zenginliği için bu olmazsa olmaz olarak kabul edilen bir kuraldır.

  sherwin-williams-justina-blakeney-reveal8.jpg

  Bahçeniz varsa ya da bahçe dekorasyonumda da bu uygulamayı kullanmak istiyorum diyorsanız saksılarınızı geometrik şekilli alıp raf ve saksı renklerini aynı renkten yana tercihte bulunarak uygulama gerçekleştirebilirsiniz.

  2015-ev-dekorasyon-2-8.jpg

  *Aynı renk kombinleri duvarlarınıza harika görünümler katacaklardır.

  2015-renkli-ev-dekorasyon-örnekleri-11.jpg

  *Ya da yukarıdaki gibi içe gömülü geometrik şekilli raf görünümlü oda dekorasyonları ile de 2015 trendi için odalarınıza davetiye çıkarabilirsiniz.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Bauhaus ve İkea gibi yerlerde bir çok yeni model var fikir verebilir.
   
 3. Netice

  Netice Yeni Üye

  Evin kalabalık olmasına nasıl tahammül ediyorlar? bu modaları üretenler erkekler kesin. Evi temizlemedikleri için zorluğunu bilmiyorlar.
   
 4. dilayim

  dilayim Bölüm Yöneticisi

  Temizlik için biraz ekstra zaman daha ayırsak bence farklı görünümlü raflarla hoş görünümlü dekorasyonlar oluşturabiliriz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş