1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2015 Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Konu, 'Başak' kısmında Minik Peri tarafından paylaşıldı.

 1. Minik Peri

  Minik Peri Bölüm Yöneticisi

  Başak burçlarının içinde adeta bir çocuk vardır. Bu edada yaşamdan zevk alan çocuklar arasında yer alan başaklar 2015 senesinde değerlendirdikleri taktirde en kıymetli seneleri yaşayacaklardır. Aşk ve çocuklar üzerinde sorumluluk duygunuzu en iyi şekilde kullanabileceğiniz bu sene sizler için aşk adına gerçekçi ve uygun kararlar verebilmede yardımcı olacaktır. Eğitim hayatında kimi zaman başarısızlık durumları söz konusu olsa da başarılı olacağınız konusunda adeta zirveye ulaşabileceksiniz.

  2015 aşk hayatında aniden karşınıza çıkacak kişilerle hayalini bile kuramadığınız birlikteliklere adım atacağınız konusundan emin olabilirsiniz. Kısacası ayağınızı yerden kesecek birlikteliklere yelken açma fırsatını yakalama imkanınız bulunmaktadır. Partneriniz birlikteliğiniz için acele etse de dizginleri elinizde tutmak sizin elinizde olacaktır. Temkinli adımlarla ilerlediğiniz ilişkinizde kendinizi yıl sonu gibi nikah masasında bulabilirsiniz. Evlilik adına şanslı olduğunuz bu yılda bir başak burcu olarak 2015 senesini iyi değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Parasal sorunlarınızı büyütmekten kaçınmalı; kariyer arzularınıza cevap bulmaya çalışmalısınız. Bu konuda da şansınız oldukça açık görünüyor. İhmalkar davrandığınız sürece kış döneminde soğuk algınlığı gibi sağlık sorunları ile karşı karşıya kalma ihtimaliniz oldukça yüksektir.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Başak erkekleri ve başak kadınlarının 2015'de güzellikler bekliyor inşaallah :)
   
 3. Minik Peri

  Minik Peri Bölüm Yöneticisi

  Evet Başak burcu olmasam da onlar adına seviniyorum.
   
 4. Sabır

  Sabır Admin Yetkili Kişi

  Başak Burcunun iyilik güzellik beklesin aman kimse mutsuz olmasın herkes iyi olsun lütfen.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş