1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2015 Bambu Mobilya Modelleri

Konu, 'Dekorasyon' kısmında elnur tarafından paylaşıldı.

 1. elnur

  elnur Yeni Üye

  Bahçe, teras, yazlık ya da balkon gibi ortamlarda sıklıkla görmeye alışkın olduğumuz bahçe mobilyaları 2015 senesi içerisinde de birbirinden farklı modelleri ile göz doldurmaktadır. 2015 bambu bahçe mobilyaları geçmiş olduğumuz senelere oranla daha fazla çeşitlenmiş olup masa, sandalye, koltuk, oturma grubu ve salıncak modelleri ile sizlerin bahçelerinizde aradığınız dekorasyonu gerçekleştirebilmenize imkan tanımaktadır.


  2015-Bambu-Bahçe-Mobilyaları-Bambu-Bahçe-Mobilya-Modelleri-3.jpg 2015-Bambu-Bahçe-Mobilyaları-Bambu-Bahçe-Mobilya-Modelleri-4.jpg 2015-Bambu-Bahçe-Mobilyaları-Bambu-Bahçe-Mobilya-Modelleri-9.jpg 2015-Bambu-Bahçe-Mobilyaları-Bambu-Bahçe-Mobilya-Modelleri-14.jpg 2015-Bambu-Bahçe-Mobilyaları-Bambu-Bahçe-Mobilya-Modelleri-15.jpg 2015-Bambu-Bahçe-Mobilyaları-Bambu-Bahçe-Mobilya-Modelleri-16.jpg 2015-Bambu-Bahçe-Mobilyaları-Bambu-Bahçe-Mobilya-Modelleri-17.jpg 2015-Bambu-Bahçe-Mobilyaları-Bambu-Bahçe-Mobilya-Modelleri-23.jpg bahçe-mobilya1.jpg yeni-degisik-bambu-bahce-mobilyalari-gorselleri.jpg
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Şöyle geniş bir bahçemiz olsa içinde çocuklar koşsa zıplasa.. Bunlardan o zaman alırdım.
   
 3. elnur

  elnur Yeni Üye

  Bahçeli havuzlu bir ev benim de hayalim. Ümit ediyorum ileride olur da en güzelinde bahçe mobilyaları ile donatıp keyif çaylarımı içerim.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş