1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2015 Balık Burcu Yorumları

Konu, 'Balık' kısmında Minik Peri tarafından paylaşıldı.

  1. Minik Peri

    Minik Peri Bölüm Yöneticisi

    Balık burcu olanlar için 2014'e göre 2015 yılı çok daha şanslı bir yıl olacağa benziyor. Bu yıl adeta 2014 yılında yaşadığınız sıkıntıların acısını çıkarma yılı olarak da bilinmektedir. Bu sene balık burçları için araba almak isteyenler ya da araba almayı düşünenler için bu hayallerini gerçekleştirecekleri bir yıl olacaktır. Hem maddi hem de manevi anlamda oldukça şanslı olacağınız bir yıl olarak bilinen 2015 yılı heyecan dolu bir yıl olarak karşınıza çıkacaktır.

    Sevgilisi olanlar ya da uzun süredir birliktelik yaşayanlar için 2015 yılı evlilik içinde oldukça şanslı bir yıl olarak karşılarına çıkacaktır. Eski aşklardan kıvılcımlarda bu sene sizi şaşırtabilir. Ama eski defterleri açmayarak bu sene daha mantıklı kararlar almış olacaksınız. Sert ve önyargılı tutumunuz ilişkilerinizi olumsuz etkileyebileceği gibi olumlu da etkileyebilecektir. Evli olanlar ise haftasonu küçük kaçamaklarla da ilişkinizi canlı tutabileceksiniz. İlişkinizde sizin için yumuşak başlı ve uzlaşmacı bir yıl olacak.
     
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş