1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2015 Aslan Burcu Yorumları

Konu, 'Aslan' kısmında Minik Peri tarafından paylaşıldı.

 1. Minik Peri

  Minik Peri Bölüm Yöneticisi

  2015 yılının aslan burcu yorumlarını öğrenmek istiyorsanız sizler için aşağıya eklediğim yorumları okuyarak bilgi edinme fırsatını yakalama fırsatı edinebilirsiniz.

  Yılın 2. yarısında aslan burçları çok şanslı olacağa benziyor. 17 Temmuz'dan itibaren şans sizden yana olacak. ama buna rağmen kariyer ve ev yaşantısında birtakım sorunlarla karşı karşıya kalma olasılığı bulunmaktadır. 29 Nisan ya da 23 Ekim gibi ev değişiklikleri ve aile ile ilgili konular gündeme gelebilecek; ev satın alma işlemi gerçekleşebilecektir.

  13 Mart- 6 Nisan tarihlerinde gelir ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. etrafınızdaki güçlü ilişkiler sizin yaşadığınız maddi zorluklara karşı destekleyici olacaklardır.

  16 Kasım- 27 Aralık tarihleri arasında hızlı aşklar yaşayabilme ihtimaliniz bulunmaktadır. Terazi, yay ve ikizler burçları ile kuracağınız aşk ilişkileri olumlu sonuçlar verirken; akrep, boğa ve kova burçları ile gireceğiniz aşk ilişkileri tamamen olumsuz sonuçlanacaktır.

  30 Nisan- 25 Mayıs tarihleri arasında kariyerinizde tam anlamı ile olumlu gelişmeler olacaktır. 25 Mayıs- 18 Haziran tarihleri ileriye yönelik hedeflerinizi gerçekleştirme yolunda sizlere yardımcı olacak zaman aralıkları olacaktır.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş