1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2014 Yılbaşı Kutlama Sözleri

Konu, 'Güzel Sözler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Bir yılbaşı daha geliyor, 2014 Yılında sevdiklerinizin yeni yılını en saf duygular ile kutlayacağınız mesajları en derin kalbi hisler ile ona aktarın.
  [​IMG]
  Cevap verememek-susmak, dayanılması güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların cevapları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar dilerim..

  İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah'ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun canım..

  Yeni girdiğimiz yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayırın kendinize. Mutlu Yıllar!

  Yeni yılın en güzel haberler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle nice güzel yıllara...

  Yeni yılınızın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.


  Her yeni yıl başka bir güzel.. 2014 yeni yılının sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatmasını diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.


  Hiç yanlış yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2014 yılında yanlışlarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle yepyeni yıllar dilerim..


  Nerede hayat varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm ümitler ve başarılar seninle olsun. Mutlu huzurlu yıllar dilerim.


  Hayatı yapamayacağımız şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa enerjimiz tüm hayatı zorlar. Yeter ki kendimize ve arkadaşlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle dostum..

  Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inanman , arkadaşlarına güven, sevgine sarıl.. Yeniyıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır.. Mutlu Yıllar olsun!!

  Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar dilerim..


  Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepinizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..


  Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim canlar.
   

  Ekli Dosyalar:

 2. _

  _tugba_ Yeni Üye

  Bu zamanda gelen giden kalp ağrılarının geçmesi dileklerimle , Allah 2014 yılını cümlemize hayırlı güzel eylesin.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş