1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2014 Koçtaş Yavru Karyolalı Genç Odası Takımı

Konu, 'Dekorasyon' kısmında denizfeneri tarafından paylaşıldı.

 1. d

  denizfeneri Yeni Üye

  Koçtaş her sene kalitesi ile adını duyurmakla beraber çıkardığı yepyeni tasarımlarla sizlerin ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Genç oda tasarımları her sene değişen istek ve taleplere göre daha farklı şekillerde tasarlanmaktadırlar. Koçtaş’ın 2014 yılı için tasarlamış oldukları delpy genç odası takımları birçok gencin hayallerini süsleyen modernlikte odalarınızdaki yerlerini almak amacı ile Koçtaş mağazalarında sizleri beklemektedirler. Koyu füme ve turuncunun kullanımı ile tasarlanmış bu genç odası takımı gerçekten mükemmel bir uyumla odalarınızda bütünlük oluşturacaktır.
  Delpy genç odası takımı neden beğenilmektedir?
  Bu genç odası takımı hazırlıksız yakalandığınız misafirleriniz için yavru bir karyolaya sahip olduğu için hem ebeveynler hem de gençler tarafından beğenilmektedir. Yavru karyolası ile birlikte fazla yer kaplamayan yatağı yatak başlığı ile odanızda oldukça şık bir görünüm oluşturmaktadır. Hele bir de takımın rengine uygun bir nevresim takımı ile uyum sağlarsanız demeyin keyfinize.
  Kuzenim ya da arkadaşım evimden eksik olmaz haftanın bir çok günü arkadaşlarım evime gelir kalır diyenler arasında yer alıyorsanız sizler, 2014 Koçtaş Delpy genç odası takımını almak için Koçtaş mağazalarına bekliyoruz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş