1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2013 Yay Burcu Aşk Hayatı

Konu, 'Yay' kısmında yaykoç tarafından paylaşıldı.

 1. y

  yaykoç Yeni Üye

  _

  2013 Yay Burcu Aşk Hayatı Yorumu
  2013 Yay Burcu Aşk Hayatında Neler Olacak
  Yay Burcu Aşk Hayatı 2013


  2013 yılına özel Yay burcunun aşk hayatını merak edenler varsa hemen sizleri bu konu ile başbaşa bırkarıyoruz arkadaşlar Yay Burcunun Aşk Hayatı Yorumları sizlerle.

  Sevgili Yaylar 2013 yılında ilk evlilik ve aşk yaşamınızla ilgili etkileri veren yedinci ev pek güçlü değil. Bu nedenle, özel hayatınız mevcut durumunu korumaya devam ediyor. Herhangi bir arayış içinde değilsin. Bu tür özel konuların için, seni kısıtlayan bir çevre mevcut değil. Olabildiğince özgürsün.
  Yalnız yaşayanlar, Mart ayında Aşk fırsatlarından faydalanabilirler. İkinci evliliğini yaşayanlar, tartışmalı olan ilişkilerini gözden geçirecekler. Romantik konuları bir kenara bırakarak, birlikteliğinin kendilerine yükledikleri görevleri konuşacaklar. Fakat iyi bir temele sahip ilişkiler kalıcı olacak. Bu nedenle, bir takım olumsuzluklar gördüğün ilişkinde güvensizlikler sona erecek.

  Aile büyüklerinin evliliklerinde krizler olabilir. Evlilik yaşına gelmiş çocuklar ise çok önemli karşılaşmalara şahit olacaklar. Aşk gezegenin; Merkür olduğu için ve bu gezegen, yıl içinde tüm evleri dolaşabilen bir hıza sahip olduğundan, Merkürün bulunduğu yer ve konuma göre her şey değişebilir. Karşınıza çok değişik biçimde ve formda aşk fırsatları çıkacaktır.İyi değerlendirmek sizin elinizde!
   
 2. B

  Bengü Yeni Üye

  Allah herkesin aşk hayatının yolunda gitmesi için yardımcı olsun
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş