1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2013 Ocak Ayı Balık Burcu Yorumları

Konu, 'Balık' kısmında BALKIZ tarafından paylaşıldı.

 1. B

  BALKIZ Yeni Üye

  _

  2013 Ocak Ayının Balık Burcu Yorumları
  2013 Balık Burcu Yorumları
  [​IMG]

  2013 Ocak ayı Balık Burcu Yorumları

  Balık burçları Ocak ayına hızlı ve etkili bir giriş yapıyorsunuz.Halledilmesi gereken işlerinizi tamamlamalısınız.Parasal konular ön planda olacak sevgili Balıklar Bu pazartesi, sözlerinize, tavırlarınıza özen gösterin Kariyerinizi öne çıkaracak pek çok fırsat var Gelecekte yapmak istediklerinize doğru bu hafta somut adımlar atabilir, pek çok iş davetine de katılabilirsiniz Büyük finansal kuruluşlar, denetim firmaları ve benzer işlerde çalışan arkadaşlarınız, sizden rahatlamayı öğrenirken, siz de güçlü iş çevrelerine girmiş olacaksınız.

  12 Ocakta Kariyerinizle ilgili ertelenen ve aksayan durumlarda hareketlenme başlayabilir Önemli bir görüşme gerçekleştirebilirsiniz Yolculuklarla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz Yakın çevrede önemli gelişmeler olabilir Önemli bir tamamlanma gerçekleşebilir Mutluluğunuzu ilgilendiren konularda önemli bir haber alabilirsiniz Süregelen konularda bir final yaşanabilir Buda yeni bir aşk yaşacağınız anlamına geliyor Ama uzaktan değil Dokunarak, konuşarak, yüz yüze bakarak sevgili Balıklar… Notlarınızı iyi alın Balıklar için 2013 çok başarılı bir yıl olacak ve tüm dünyada adından çok söz ettirecek.
   
 2. B

  Bengü Yeni Üye

  Balık burcu insanları oldukça duygusal bir yapıya sahip oluyorlar
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş