1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2013 Mart Ayı Yengeç Burcu Yorumu

Konu, 'Yengeç' kısmında yenice tarafından paylaşıldı.

 1. y

  yenice Yeni Üye

  2013 Mart Ayı Yengeç Burcu Yorumları Rezzan Kiraz'dan..

  Güneş 20 Mart’a kadar Partnerlere ilişkin 7. Evinizde ve ayın geri kalanında Mahremiyete ilişkin 8. Evinizde bulunurken ilişkiler artık bir temel sorundur. Özel ve mesleki işbirliklerinizde ilerleme kaydetmek istiyorsanız başkalarından neler beklediğiniz konusunda açık olun.

  İletişimci Merkür 8 Marta’ta iyimser Yay’dan ayrılıp düzene bağlı Oğlak burcuna girerek dikkate değer bir geçiş yapıyor; bir planlama ve bağlılık eksikliği sizi başka birinin kontrolü altına sokabilir. Ayın 9 unda burcunuzda, besleyici Yengeç’teki Dolunay öncelikle kendi ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanızı size hatırlatıyor. Bir sevgili, arkadaş ya da iş arkadaşınızı memnun etmeyi birinci önceliğiniz haline getirirseniz, ikinci sıraya düşebilirsiniz. Öte yandan kendinize özen gösterirseniz, başkalarına da yardımcı olabilmek için gereken duygusal ve fiziksel güce kavuşacaksınız.

  İlişkilere böylesine büyük dikkat göstermek ve herkesi mutlu etmek sizi yorabilir ve kaçış hayalleri kurdurabilir. Cazibeli Venüs ayın 14 ünde Uzak Yerlere ilişkin 9. Evinize geldiğinde her şeyden kaçmak size cazip gelebilir. Hayal gücünüz zihninizi açıp şimdiki hayatınızın sorumlulukları ve sorunlarından kurtulduğunuz uzak ülkelere götürüyor.

  Bu izlenimleri gelecekteki bir yolculuk için ilham olarak görün ama günümüzün gerçekleriyle bağlantıyı koparmayın.

  Tuhaf Uranüs’teki Yeniay, 23 Martta 8. Evinize düşerek sıradışı insanları ve muhtemel ilişkileri çekiyor. Sınırlarınızı zorlarsanız aşk ve para için fırsatlarınızı arttıracaksınız. Genişlemeci Jüpiter’in bu Güneş-Ay kavuşumuna kare açısı, sizi gerçek olamayacak kadar güzel vaatlerle kışkırttığında perspektif duygunuzu kaybetmeyin yeter.
   
 2. N

  Nursultan Yeni Üye

  Yengeç burçları anlaşılmaz bir burçtur hiç anlaşamam
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş