1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2013 Koç burcunun özellikleri nelerdir

Konu, 'Koç' kısmında yaykoç tarafından paylaşıldı.

 1. y

  yaykoç Yeni Üye

  2013 yılında etkisinin burcun üzerinde görüldüğü etkilere bakarak Koç burcunun özellikleri hakkında bilgiler vereceğiz.

  Koç burcunun 2013 yılı özellikleri neler merak ediyorsanız Koç burçlarını 2013 yılında neler bekliyor Koç burcunun özellikleri neler bilmek istiyoranız yazımıız dikkatlice okumalısınız.

  Sevgili koçlar Her ne kadar önünüzde uzanan yolla ilgili endişeleriniz olsa da yeni deneyimlere duyduğunuz heves endişenize baskın gelecek.Koç Burçları Yıl boyunca, sürprizlerle dolu Uranüs, hem fiziksel, hem duygusal hem de ruhsal gizli gerginlikleri açığa vurmaya devam ederek, değişen bakış açılarınızla uyumlu radikal değişiklikleri yapmak için size fırsatlar sunuyor.

  Farkındalığınızı genişletmek, özellikle 24 Haziran ve 19 Eylül tarihlerinde, Uranüs Plüton’la 2015 e kadar tekrarlanacak olan yedi sert kare açının ilk ikisini oluşturduğunda, elbette kolay olmayacaktır.Evinize girerek, hayatınızın akışında 2023 e kadar dünyayla ilişki kurma biçiminizi kademeli olarak dönüştürecek uzun süreli bir değişikliği başlattı.

  Tereddüte kapılmadan ileri atılmak size cazip gelse de, amaçlarınıza azimle ilerlerken sabırlı olun.Jüpiter’in 11 Haziran’da İletişime ilişkin 3. Evinize girişi, başkalarıyla daha olumlu bir temel üzerinde etkileşimde bulunmak için size yol açıyor.

  Evinize girdiğinde Ortaklıklara ilişkin eskiden üstlenilen görevler yeniden değerlendirmeye alınırken,yakın geçmişteki bir taahhüdü yeniden doğrulamanız ya da yeni bir taahhütte bulunmanız gerekebilir. Neyse ki önünüzde uzanan imkânlara dair görüşünüze sağduyuyu katabileceksiniz.
   
 2. N

  Nursultan Yeni Üye

  koç burcu oldukça inatçı olur
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş