1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2013 Başak Burcu Sağlık Durumu

Konu, 'Başak' kısmında BaŞaK tarafından paylaşıldı.

 1. BaŞaK

  BaŞaK Yeni Üye

  2013 Yılında Başak burcu erkekleri ve başak burcu kadınların sağlık durumu nasıl olacak

  2013 yılı özellikle sağlık konusunda neler yaşıyacak.Başak burcu sinir sistemini ve barsakları yönetir.Başak burcu yükselen kişilerin fiziksel yapıları: ince belli zayıf, ortadan uzun boylu, yuvarlak yüzlü pembe-beyaz ya da esmer tenlidirler.

  Başak Burçları 2013 Yılının ilk ayları başak burçları için strese bağlı ağrılar gerginlikler yaşayabilirsiniz,sağlığınızla ilgili beklenmedik durumlar oluşabilir.2013 kalp ve tansiyon sorunları olanlar gerekli perhizlerini yapmalı ve diyete başlamamışlarsa bir an önce bu konuya dikkat etmelidirler.


  Başak Burçları Sağlık koşullarını iyi değerlendirirler. Bazıları hastalık hastası olurlar. Hastalanınca üstlerine titrenmesini isterler.

  Ayrıca Başak burcu mide ve sinir sistemini yönettiği için Başak'ların hastalıkları genel olarak bedenin bu bölgeleriyle ilgilidir.Bu nedenle beslenme ve dinlenmelerine özen göstermelidirler. Pratik ve yöntemci yaradılışlarından ötürü sağlık koşullarına uyarlar. Hastalık hastalarının dışında az hastalanırlar.
   
 2. N

  Nursultan Yeni Üye

  Her burcun kendine göre sağlık problemleri vardır.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş