1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2013 Aslan Burcu Yıllık Yorumu

Konu, 'Aslan' kısmında aslan37 tarafından paylaşıldı.

 1. a

  aslan37 Yeni Üye

  2013 Aslan Burcunun Yıllık Yorumu
  Aslan Burcu Yıllık Yorum 2013

  Aslan Burcu 2013 Yıllık Yorumu şöyle; 2013 yılı Aslanlar için genel olarak güzel bir dönem olacak. Fakat aslanlar Jüpiter'in sorgulamaları nedeniyle öylesine derinleşip öylesine ayrıntılarla ilgileniyorlar ki bu arada şanslarını da sorguluyorlar. Şansınızı sorgularsanız fırsatlar kaçar gider.
  Fırsatları değerlendirmek için biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Detay ve ayrıntılara çok fazla takılmamalısınız, takılı kalma ihtimaliniz çok yüksek çünkü. Takılı kaldığınız zaman da bu sefer karşınıza çıkmış olan bir takım fırsatları göremezsiniz. Bakış açınızı değiştirmeye zorluyor meydana gelen olaylar ve siz içinizdeki özgür ve yaratıcı tarafınızı açığa çıkarmak suretiyle bu takıntılardan tamamen arınabilirsiniz ve takılı kalmış olduğunuz şeyleri değiştirebilirsiniz yani bakış açınızı değiştirebilirsiniz daha özgür bir açıdan bakmaya başlayabilirsiniz ve bunun sonucunda da fırsatları kullanabilirsiniz. Benim size tavsiyem özelliklede bu Mayıs ayına kadar, Mayıs Haziran, Hazirana kadar geçen süreç içinde sevgili Aslanlar saygın kişileri ve de saygın çevrelere karşı tavırlarınızda dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Çünkü saygın kişileri küçümsemeniz ve tavır olarak da bunu yansıtmanız mümkün. O zaman da işte o çevreler sizi desteklerken bir anda karşınızda bulabilirsiniz bu kişileri.
  Halbuki bu çok istenilen bir durum değil. Onlar sizi destekliyor aslında. Ancak 12 Haziran itibariyle bu duygunuz ve haliniz..

  2013 Aslan Burcu Yıllık Yorumu

  Ve tabii ki bununla beraber önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirebilecek duruma geleceksiniz. Özellikle Temmuz ve Ağustos dönemi sizin için ilginç bir dönem çünkü 15 Temmuzda Merkür 12 derece Aslan burcunda geri gitmeye başlıyor ve 8 Ağustosa kadar geçen dönem içinde geri gidecek. Buda sizin daha önce düşündüğünüz fakat unuttuğunuz eski fikirlerinizin ortaya çıkmasına, eski arkadaşlarınızla karşılaşmanıza ve eski projelerinizi yeniden hayata geçirmenize yardımcı olacak. Karşınıza böyle fırsatlar çıktığı anda fazla düşünmeyin ve Merkür'ün geri gittiğini de düşünerek davranmayın harekete geçin çünkü geri giden Merkür dönemlerinin de kendisine uygun yapılacak işleri vardır. Ve işte sevgili Aslanlar sizin içinde bu dönem tam öyle bir dönem ve hakikaten çok başarılı girişimlerde bulunacağınız bir döneme giriyorsunuz. 6 Ekim'de Satürn Akrep burcuna girecek ve sizi sert etkileyecek. Bu da sizi otoriteye karşı tedbir ve baskı yaratan durumların ortaya çıkacağı bir süreç demek oluyor.

  2013 Aslan Burcu Yıllık Yorumu

  Yalnız şöyle söyleyeyim, daha önce çok arzu edip yapmak istediğiniz halde bir türlü gerçekleştiremediğiniz her ne var ise şimdi yeniden gündeme gelecek. Yani ciddiye aldığınız konular biçim değiştirmiş olarak tekrar karşınıza çıkacak. Ve işte bu Ekim, Kasım, Aralık dönemi yeniden gündeme gelen bu önemsediğiniz konularla ilgili ne yapacağınızı belirleyeceğiniz bir süreç içine girdiğinizi gösteriyor. İyi duygular içinde bulunursanız bu kez daha önce yapamadığınız daha önce gerçekleştiremediğiniz işte isteklerinizi şimdi gerçekleştirebilirsiniz. Mesela ortaklık yapmak isteyenler bir türlü ortaklığı başaramadıysa şimdi tekrar karşısına çıkacak bu fırsat ve bu kez bu ortaklıklar gerçekleşecek. Yahut efendim evlenmek isteyenler yahut yeni bir işe başlamak isteyenler bir türlü bu işlerini başaramadılarsa işte bu Ekimden itibaren başlayan Kasım Aralık dönemi ve hatta 2013'e doğru sarkan bu süreç sizin bu kez başarılı olma ihtimalinizi kuvvetli olduğunu gösteriyor. Başaracağınızı gösteriyor.


  Yasemin Boran
  2013 Yıllık Burç Yorumları
   
 2. H

  Hoca Yeni Üye

  aslan burcuyum evet, çok da mutluyum. beni de zaten başka tanımlayan burç yok.
   
 3. Şaban

  Şaban Yeni Üye

  aslan burcu gibisi yok
   
 4. M

  Misafir Misafir

 5. K

  Kurban Yeni Üye

  Aslan burcu lider bir burç
   
 6. Murat

  Murat Yönetici

  Yok canım neden lider olsun, O hayvanlar alemi için geçerli söz konusu İnsansa Aslan ancak eğlence olur.
   
 7. S

  SeViLaY Misafir

  murat efendi ,insanda eglence olmadimi ne para, ne ask ,nede herneyse istee hicbir anlam ifade etmiyo..hemen icinden tribe girme otur bi dusun bakiyim ne demek istedi bu diye :DDbuarada pek bilmis gördum seni hangi koyun muhtarisin sen bakiyimm....SEN ASLANA KURBAN OL KURBANN!!!
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş