1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2013 Aslan Burcu Aşk Hayatı

Konu, 'Aslan' kısmında aslan37 tarafından paylaşıldı.

 1. a

  aslan37 Yeni Üye

  2013 Aslan Burcu Aşk Hayatı Yorumu
  Aslan Burcu Aşk Hayatı Yorumları
  Aslan Burcu 2013 Aşk Hayatında Neler Olacak

  Aslan burcuna özel Aşk hayatı hakkında yorumları merak ediyosanız doğru yerdesiniz arkadaşlar şimdi sizleri 2013 Aslan Burcu Aşk Hayatı Yorumları İle başbaşa Bırakıyoruz

  2013 Aslan Burcu Aşk Hayatı

  Sevgili Aslanlar 2013 yılında aşk yaşamın geçen yıllara göre daha kararlı ve istikrarlı seyredecek. Yalnız yaşıyorsan, ciddi evlilik ilişkisinden daha çok, değişik aşk maceraları yaşayacaksın. Evli isen, kendine daha çok zaman ayırırken, biraz daha bencil olacaksın. Uranüs, Mart ayında Koç burcunda ilerlerken, aşk konusunda bir hayli fevrilik yaratacak.

  Çok basit nedenlerden doğan çelişkiler önemli anlaşmazlıklara neden olacak. Bir tavır içine girersen, hiç yoktan bir problemler yumağı oluşturursun. Bu tür anlarda yapacağınız tek davranış şekli var; O da, bazı davranışları görmezlikten gelerek, dikkatini başka alanlara yöneltmek. Yaşam da her şeyin bir enerji olduğunu düşünürsen; bir çerçevede yoğunlaşan ve dağıtmakta zorlandığın enerjiyi, başka bir çerçeveye yönelterek, daha kolay deşarj olabilirsin. Bu tür olaylarda, bir alanda biriken enerjiyi en iyi dağıtma yöntemi, spor yapmaktır. Bu şekilde sorunlarının ciddi görünen yönlerinin aşındığını ve daha anlayışla karşılanan bir ortama geldiğini göreceksin.


  Sevgilinizle aranda uyumlu beraberliklerin olacak. Kısa geziler, entelektüel çalışmalar ve yaratıcı yönlerin birbirini besleyecek. Öfkelerini bastırmayı başaracaksın. Sevgilinizle ilgili uzun dönemli başarıların temelini atacaksın. Girdiğin topluluklarda fiziksel çekiciliğini ve farklı kişiliğini ön plana çıkaracaksın. İş çevresinden bir arkadaşın duygusal olarak seninle ilgilenebilir.Dikkat!.
   
 2. H

  Hoca Yeni Üye

  Aslan burcu olarak dikkate almalıyım :)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş