1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2012 Yılında Cumhurbaşkanı Maaşı Ne Kadar

Konu, '24 Saat' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  2012 Yılında Cumhurbaşkanının Maaşı Ne Kadar Olacak?
  2012 Yılında Cumhurbaşkanı Maaşı Ne Kadar
  2012 Cumhurbaşkanı Maaşı,


  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün yeni maaşı belli oldu.Cumhurbaşkanı'nın brüt maaşı 33 bin 500 liraya yükseldi. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün yeni maaşı 33 bin 500 TL oldu.

  [​IMG]

  TBBM’de görüşülmeye başlanan Bütçe Kanunu kapsamında Cumhurbaşkanlığı 2012 bütçe teklifi 138 milyon 700 bin TL olarak gerçekleşti.

  Cumhurbaşkanının Yeni Maaşı Belli Oldu
  Cumhurbaşkanlığının bütçe teklifini Genel Sekreter Mustafa İsen; Cumhurbaşkanlığı makamının hizmetlerinin, devlet geleneğinin onuruna ve milletin değerlerine yaraşır şekilde yapılmasının her açıdan önemli olduğunu ve 2012 Mali Bütçesi için öngörülen miktarın, 138 milyon 700 bin TL olarak tespit edildiğini, bu bütçenin 402 bin TL’sinin Cumhurbaşkanı ödeneği olduğunu kaydetti.

  Genel Sekreter Mustafa İsen, Cumhurbaşkanı Gül’ün 4 yıllık görev süresinde 89 yurt dışı ziyarette bulunduğunu ve resmi erkan dışında, 700 basın mensubu, 3 bin 611 iş adamı, 183 akademisyen ve diğer kurumlardan çok sayıda temsilcinin kendisine eşlik ettiğini bildirdi. İsen Gül’ün İstanbul gidiş-gelişleri hariç, toplam 128 ayrı yurt içi ziyaret yaptığını belirtti.

  Mustafa İsen, Cumhurbaşkanı Gül'ün, Çankaya Köşkü'nden sonra yoğun olarak kullandığı Tarabya Köşkü ve yerleşkesinin tüm ihtiyaçlarının Cumhurbaşkanlığı bütçesinden karşılandığını anımsattı.

  (hurriyet)
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Bende Cumhurbaşkanı olacağım temiz maaş :) Banada 100.000 duka altın versinler.
   
 3. E

  Esram Yeni Üye

  cumhurbaskanı masallah iyi maaş alıyormuş
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş