1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2012 Yılı İkizler Burcu Yorumları

Konu, 'İkizler' kısmında GuL tarafından paylaşıldı.

 1. GuL

  GuL Yeni Üye

  2012 Yılında İkizler Burcunu Neler Bekliyor, Rezzan Kiraz 2012 ikizler burcu yorumları
  2012 ikizler burcu analizleri.

  Rezzan kiraz 2012 ikizler burcu


  2012yılı siz İkizler için, gerek evlilik gerekse iş ortaklığı sayesinde elde edilecek gelirler sigorta, nafaka, banka kredileri, miras ve hukuk davaları yoluyla elde edilmesi mümkün olan finansal kazançlar konusunda kendinizi güçlendireceğiniz, zengin hissedeceğiniz ve ruhsal açıdan daha olumlu ve daha pozitif düşünerek hareket edebileceğiniz şanslı olduğunuz alanlardır.


  2012 yılında özellikle mart ay'ın konumu, sizi hassaslaştıracak ve duygusal konularda çevrenize karşı daha tutarsız olmanıza neden olacak. Aile içi olayların gündeme gelmesiyle birlikte; 2012 yılındaonlara vakit ayırmalı, sorunlarıyla daha yakından ilgilenmelisiniz..

  İkna yeteneğiniz 2012 yılında da yüksek olacak. Çevrenizle işbirliği içinde olacaksınız. Yılın ilerleyen aylarlarında özellikle nisan ve mayıs gibiistediğiniz ortamı yakalıyorsunuz.
   
 2. A

  Abdullah Yeni Üye

  kazançlar konusunda kendinizi güçlendireceğiniz, zengin hissedeceğiniz ve ruhsal açıdan daha olumlu ve daha pozitif düşünerek hareket edebileceğiniz şanslı olduğunuz alanlardır.....
   
 3. M

  Misafir Misafir

  İkizleri bu yıl neler bekliyor çok kolay şekilde anlatırmısınız.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş