1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2012 Yengeç Burcu Yorumları

Konu, 'Yengeç' kısmında crazy_girl tarafından paylaşıldı.

 1. c

  crazy_girl Yeni Üye

  Yengeç Burcu 2012 Yorumu,
  2012 Yengeç Burcu Yorumları,
  2012 Yengeç Burcunu neler bekliyor?

  2012 Yengeç Burcu

  2012 yılında yengeç burcunda olanlar için kişisel ilişkilerinde büyük gelişmeler var. Diğerlerine göre daha yüksek olan şefkat ve anlayışın iyimserliğin herkesi etkiliyor. Bu yıl ufukta seyahat veya yeni çalışmalarla ilgili yeni fırsatlar gözüküyor. Hayatı yeniden keşfetmen için harika bir dönem olabilir. Para ve zamanını nasıl harcayacağın konusunda kendinden emin ve mutlu hareket edeceksin.


  Lüks ve rahatlığa aşık biri olarak evini sanatsal objelerle süslemek hoşuna gidebilir. Memnuniyetini artırmak için müzik veya resim yeteneklerini geliştirmeyi deneyebilirsin. Bu yeteneklerini bahçe düzenlemesine veya iç dizayna yansıtmak da ilgini çekebilir. Bu yıl enerjini paylaşacağın yeni kişiler veya yeni gruplarla bir arada olmak isteyebilirsin. Yeni aktiviteler kadar yerine getirilmesi zorunlu günlük olaylar konusunda da daha hoş görülü ve insancıl olabilirsin. Sağlığına dikkat etmen gereken durumlarda kendine özen göster kilo sorunların varsa fitnes ve rejim uygun bir yol olabilir. Yaratıcı aktivitelere katıldığında dışarıdaki yaşamın daha iyiye doğru gidecek. Bu yıl senin için çok fazla eğlence ve ahenkli bir yıl olacak. Kariyer yaşamında da yükselme fırsatların olacak. Cömert kalbin çok fazla eğlence için çarpacak. Hayatında sosyal insanlar yer alacak. Dışarı çıkıp eğlenmek için çok fazla fırsatın olacak.Bu da 2012 yılını senin için eğlenceli bir yıla dönüştürecek.

  alıntı
   
 2. i

  irem Yeni Üye

  En samimi arkadaşım yengeç burcu çok iyi anlaşıyoruz
   
 3. A

  Abdullah Yeni Üye

  Ben mesela yengeç burcuyum arkadaşlarımla çok iyi anlaşıyorum...
   
 4. Murat

  Murat Yönetici

  Bende Yengeç Burcuyum ancak herkezle iyi anlaşamıyorum , Şimdi bu benim hatammı yoksa Burcumun gerektirdigi bir durummu? Öyleyse benim bir hatam yok tüm suç burcumda.
   
 5. Şaban

  Şaban Yeni Üye

  Neden hep yengeç burclarını yorumluyorsunuz.
   
 6. Şuşu

  Şuşu Yeni Üye

  Yengeç burcunun torpili varda ondan :)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş