1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2012 Şubat Ayı Başak Burcu Yorumları

Konu, 'Başak' kısmında BaŞaK tarafından paylaşıldı.

 1. BaŞaK

  BaŞaK Yeni Üye

  Başak Burcu Şubat Ayı Yorumları 2012
  2012 Başak Burcu yorumları Şubat
  Şubat 2012 Başak Burcu Yorumu

  Şubat ayına hayatınızın detayları bu ay ön planda olabilir. Sevgili Başaklar iş ortamlarınız ve hizmet etmeniz gereken alanlarınız aktif olurken işlerinizin somut karşılığını alacağınız bir gün olabilir Yine bu birkaç gün âşık olanlar veya yaratıcılığa dayalı işi olanlar oldukça keyifli ve etkili bir gün geçirebilirler Yine Mars’ın burcunuzda yer alması, tutulmalar sayesinde hayatınızı oldukça hızlı değiştiriyor Olayları kendi istediğiniz yöne çevirme gücünüz var Kariyerinizde geçmişten gelen bağlantıları kullanmak için en doğru zamanda bulunuyorsunuz .

  [​IMG]
  Tüm olayların kısa zamanda sonuçlanacağını düşünmeyin, kararlar alınıyor görünse de, esas işlerin oturması oldukça fazla zaman alacaktır 12 ve 15 günleri için bir öneri: Değişime Açık Olun! Finansal açıdan, iyi haberlerin ortaya çıkması için bu müthiş hafta sonu Önemli bir toplantı ya da sunum yapmak için çok uygun zira Ay da Başak’ta olacak ve sizi kayıracak Yine Merkür İkizler ve Başak’a hükmeder Bu burçlarla gurupsal iş yapıyorsanız iki burçla Aralık boyunca yazılı ve sözlü iletişimlerinize çok dikkat etmelisiniz sevgili Başaklar.

  Alıntı
   
 2. y

  yeşil Yeni Üye

  Başak Burcu insanları söylenti deyip geçmeyin söylenenlere kulak verin
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş