1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2012 ösys tercih kılavuzu

Konu, 'Sınavlar' kısmında dilek öğretmen tarafından paylaşıldı.

 1. d

  dilek öğretmen Yeni Üye

  2012 ösys kılavuzu yayımlandı
  ösys kılavuzu 2012 indir


  2012 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) kılavuzu yayımlandı.2012 ÖSYS başvuru işlemleri 3 ocak-13 Ocak 2012 tarihleri arasında yapılacak.Adaylar 2012-ÖSYS Kılavuzu ile Aday Başvuru Formuna ÖSYM'nin osym.gov.tr internet adresinden ulaşabilirler. Adaylar isterlerse başvuru merkezlerine gönderilen örnek kılavuzları da başvuru süresi içinde başvuru merkezlerinde inceleyebileceklerdir. Kılavuz dağıtımı ve satışı yapılmayacaktır.

  2012 ösys kılavuzu için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız..

  2012 ÖSYS ye başvurma, başvurma koşulları, sınav, değerlendirme ve yerleştirme ile ilgili kurallar ve işlemler ÖSYS 2012 Kılavuzunda yer almaktadır. 2012 ÖSYS’ye başvurmak isteyen adayların bu Kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.


  2012 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) Kılavuzu

  2012-ÖSYS Aday Başvuru Formu


  Van ilinde yaşanan deprem nedeniyle okullarda öğrenim gören, ancak deprem nedeniyle öğretime devam edilemediği için diğer ortaöğretim kurumlarına nakledilerek burada öğrenimine devam eden ve 2012-ÖSYS’ye başvurmak isteyen son sınıf öğrencileri, öğrenime devam ettikleri ortaöğretim kurumunda başvurularını yapacaklardır.
  Öğrenime devam ettikleri okul Başvuru Merkezi değilse Okul Müdürlükleri tarafından diğer öğrenciler gibi en yakın Başvuru Merkezine yönlendirileceklerdir. Bu konuda Okul Müdürlükleri adaylara her türlü kolaylığı göstereceklerdir.
   
 2. y

  yeşil Yeni Üye

  ÖSS tercih kılavuzuna dikkatli bakın kodlarını işaretlerken dikkatli olun ki kayma yapmayasınız
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş