1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2012 Nisan Ayı Yay Burcu Yorumları

Konu, 'Yay' kısmında yaykoç tarafından paylaşıldı.

 1. y

  yaykoç Yeni Üye

  Nisa 2012 Yay Burcu yorumları
  Yay burcu yorumu Nisan 2012

  Sevmek ve sevilmek arzunuz yüksek olsa da, kafanız bu konuda oldukça huzursuz olabilir. Sosyal ortamlardaki işleriniz, sevdiğiniz insana karşı yeteri kadar vakit ayıramamanıza neden oluyor. Aralık ayında yakın çevrenizdeki insanlar, sizin geleceğinize etki edecek oluşumlar konusunda sizi yanıltabilirler.
  [​IMG]
  Kendinizi düşünsel olarak kandırmaya meyilli olabilirsiniz. İnsanların kafanızı karıştırmasına izin vermeyin ve gerçekçilikten uzaklaşmayın. .Bu dolunay, sizin iş, sağlık alanlarınızda birkaç gün boyunca hassaslıklar yaşamanıza neden olabilir. İş alanlarınızda çalışmalarınızın karşılığını almak ve görmek isteyebilirsiniz.

  Mars başak burcunda ilerliyor Artık enerjinizi kariyer ve iş alanlarınıza kaydırmaya başlıyorsunuz. 2 ay boyunca enerjinizi göz önünde olacağınız yerlerde, toplum önünde ve iş alanlarınızda harcayacaksınız. Yalnız iş yaptığınız alanlarda aşırı titiz ve eleştirel tavırlarınıza dikkat etmelisiniz.Ay sonu, özel hayatınızda bir takım zorlanmalar ve tatsızlıklar oluşabilir.
   
 2. p

  pepe Yeni Üye

  Nisan Ayı Yay burçlarına hayırlı olur umarım
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş