1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2012 Kuyruklu Yıldız Patlaması

Konu, 'Her Telden' kısmında Mavi tarafından paylaşıldı.

 1. M

  Mavi Sağlık Ekibi

  2012 yıldız patlaması
  2012 Kuyruklu Yıldız patlaması
  2012 Yılında Kuyruklu Yıldız geçişi sönmesi

  Ünlü bilim dergisi New Scientist'in haberine göre 12 Eylül 2012 tarihinde çok büyük bir güneş patlaması oluşacak ve dünyadaki elektronik aletler ve elektrikle çalışan tüm cihazlar bozulacak. Aynı olay 1859 da yaşanmıştır. O gün tüm telgraf iletişimi susmuştu.

  "Yıldız patlaması" sonucu dünya parçalanacak

  Rus bilim akademisinden Boris Shustov'a göre, 2012 yılında dünyadan 8000 ışık yılı uzaktakiAgittarius takımyıldızında WR104 adında bir yıldız patlayacak ve gamma ışınları dünyanın sonunu getirecek.

  7/P Holmes "kuyruklu yıldız patlaması" dünyayı etkileyecek

  7/P kuyruklu yıldızı beklenmedik bir şekilde patladı ve şu anda genişlemeye devam ediyor. Bu kuyruklu yıldıza, 8/P Tuttle kuyruklu yıldızı patlamasıda katılmıştır. Hopi kızılderilerine ait kehanetlere birebir uymaktadır. Dikkat çekici bir benzerlik.

  Rus Bilimler Akademisi Enstitüsü'nden çok garip bir rapor ve ünlü bilim adamı Boris Shustov'ın aktarımı, Dünyamızın son yıkımına yaklaşmış bir 'ölümcül' yıldızdan gelen 'olması yakın tehlikede
   
 2. i

  irem Yeni Üye

  Kuyruklu yıldız patlayıp dünya parçalanacaksa ogün kıyamet günü olacak demektir.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş