1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2012 Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün Olacak?

Konu, 'Her Telden' kısmında Abdullah Bin Murat tarafından paylaşıldı.

 1. A

  Abdullah Bin Murat Yeni Üye

  Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün Olacak?


  Bayram Kaç Gün 2012  Bilindiği üzere çokuzun tatillerin insanları rehavete sürüklediği ve iş performansını etkilediği gerçeği ve bu nedenlede piyasaların çalışma ritmi bozulmakta.  [​IMG]  Kobider Başkano Özgenç, yaptığı yazılı açıklamada, son yıllarda uygulanan sıkı para politikaları sonucu alışverişte yaşanan durgunluktan dolayı sıkıntılı günler geçiren esnafın, umudunu bayramlara ve özel günlere bağladığını ifade ederek, “Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın Kurban Bayramı tatilinin 22 Ekim Pazartesi günü başlatılıp, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’yla birlikte 10 güne çıkarılmasını istemesi turizme katkı sağlayabilir ama ekonominin önemli bölümüne zararı olur. Artık insanlar bulundukları şehirlerin dışında bayram tatili yapıyorlar. Bayram kültürü yok olmaktadır” dedi.  Peki Ya Sizce Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün Olmalı ?
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Aslında toplum olarak tatillere alışkınız, uzun süreli tatiller insanları sevdikleri ile yan yana getirmekte. Bazı özel günlerdeki tatilleri çıkarırsak bu tür tatillerin uzun olması toplum ruhu için önemli.
   
 3. a

  asiye Yeni Üye

  bu yıl 9 güne tamamlayacaklar çünkü turizmciler çok baskı yapmışlar
   
 4. a

  aleyna Yeni Üye

  6 gün olacak, bence yeterli.
   
 5. a

  alev Yeni Üye

  Bayram tatili kesinleşti 6 gün izin kullanacağız
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş