1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2012 KPSS Lisans Başvuru Kılavuzu

Konu, 'Sınavlar' kısmında funda tarafından paylaşıldı.

 1. f

  funda Yeni Üye

  KPSS 2012 Lisans Başvuru Kılavuzu,
  KPSS Lisans Başvuru Kılavuzu 2011

  2012 Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS lisans düzeyinde, sadece A Grubu ve Öğretmenlik Başvuruları 9 ila 25 Mayıs 2012 tarihleri arasında yapılacaktır.

  2012 KPSS Lisans Başvurularıyla ilgili ayrıntılar şöyle:

  2012 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) lisans düzeyinde, sadece A Grubu ve Öğretmenlik kadroları için, 9-10 Temmuz 2012 tarihlerinde Cumartesi sabah, Cumartesi öğleden sonra, Pazar sabah ve Pazar öğleden sonra olmak üzere dört oturumda il merkezleri ile Lefkoşa'da yapılacaktır.

  2012-KPSS sonuçları B Grubu Kadrolar için kullanılmayacaktır. Bu nedenle 2012-KPSS'ye sadece A Grubu ve Öğretmenlik Kadrolarına atanmak isteyen lisans mezunları ile bir lisans programından mezun olabilecek durumda olan adaylar gireceklerdir.

  2012-KPSS'ye başvurma işlemleri, 9-25 Mayıs 2012 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvurular, başvuru merkezlerince yürütülecektir. Başvuru merkezleri ÖSYM'nin osym.gov.tr internet adresinde yayımlanacaktır.

  Sınava katılmak isteyen adaylar, Kılavuz ile Aday Bilgi Formuna, başvurma süresi içinde ÖSYM'nin osym.gov.trinternet adresinden ulaşacaklardır. Kılavuz dağıtımı ve satışı yapılmayacaktır.

  2012-KPSS Kılavuzunda başvurma, sınav, değerlendirme ve yerleştirme ile ilgili ayrıntılı bilgiler yer almaktadır. Sınava başvuracak adayların bu kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

  Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.
   
 2. U

  Unregistered Misafir

  Düzeltme yapalım . 2012 KPSS B sınavı olacaktır.
   
 3. M

  Misafir Misafir

  2012 kpss sınavı B gurubu için yapılacak
   
 4. Şaban

  Şaban Yeni Üye

  ben kaçırdım tarihi ya ..
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş