1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2012 İstanbul Konut Projeleri

Konu, 'Her Telden' kısmında Kelebek tarafından paylaşıldı.

 1. Kelebek

  Kelebek Yeni Üye

  Konut Projeleri 2012 senesi
  2012 Konut projeleri
  İstanbul konut projeleri 2012

  Teknik Yapı'nın Batı Ataşehir'de inşa ettiği Deluxia projesi Deluxia Palace ve Deluxia Suites etaplarından oluşuyor. 702 konuttan oluşan Deluxia'da konutlar Mart 2012'de sahiplerine teslim edilecek..

  Bundan farklı olarak 2012 konut projeleri
  GalaTown
  Çam Koza Residence
  Saraçoğlu Konakları
  Seyba ResidenceTeknik İnşaat
  Bolelli Dream Evleri
  Crystal Park
  Koru Sitesi
  Meridyen Evleri
  Fi-Yaka Tuzla Evleri
  Fi-yaka Sancaktepe

  Konutların hakkında dilediginiz soruları soralabilir operatörlerimiz cevap verecektir.
   
 2. s

  sudenaz Yeni Üye

  Avrupa yakasındamı yapılacak bu Koru Sitesi ?
   
 3. M

  Misafir Misafir

  2012 istanbul konut projeleri başlığı altında Saraçoğlu Konakları'nı da vermişssiniz... Bu projeye "bulaşanlar"ın yıllardır çektiklerinden haberiniz var mı acaba?
  İnşaatçıyım diye ortaya çıkanların davalı olmadıkları yer yok... ISKI dahil olmak üzere... En son arsa sahibi güya işe el atmış... Bu sefer de burada daire satın almak için peşin para ödeme gafletinde (!) bulunan vatandaşalra, bu dairelerin ucuza gittiğini, üzerine ayrıca para vermeleri gerekitiğini ima etmiş... Oysa ki, ortada sadece vatandaşın ödediği peşinatlar var, ortaya çıkmış bir inşaat yok, tapu da yok.... zaten tapu da olamaz. dediğimiz gibi arsa su havzasında sorunlu bir bölgede... zamanında ruhsat verilmiş ama!!!! SOnra bu ruhsatlar bir nedenle iptal edilince, olan burada ev sahibi oluyorum diye varını yoğunu ortaya koyan zavallı ve sahipsiz vatandaşa olmuş!
  inşaartçılar oratada yok... alacaklılarla muhatap olmuyorlar... içleride çek almayı başarmış bir kaç garip vatandaş da karşılıksız çıkan çeklerinin peşinden mahkeme mahkeme koşuşturuyorlar...
  yani, kısacası ev alacağım dediler, ancak kelimenin tam anlamıyla" bela" satın aldılar...
  durum böyle... sayın kelebek... bir açıklamanız olacak mı?
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş