1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2012 Haziran Ayı Aslan Burcu Yorumları

Konu, 'Aslan' kısmında aslan37 tarafından paylaşıldı.

 1. a

  aslan37 Yeni Üye

  Aslan burcu yorumları Haziran 2012
  Haziran 2012 aslan burç yorumları

  Tüm Haziran ayı boyunca kişisel konular ve hayatınıza yönelik kararlarınızda güzel etkileşimlere sahip olacaksınız. Romantik fırsatlarınızı çoğaltmak üzere gelen bu gezegenler tam da zamanında yani Haziran de yardımınıza koşuyorlar. Bu etkiye sahip olacak tek burç sizsiniz, sevgili Aslanlar...

  Bu yüzden doya doya keyfini çıkarın. İster erkek ister kadın, tüm Aslan lar bu etkiden yararlanacak 9-15 Haziran tarihleri arasında ortaklaşa iş konularında kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Çevrenizden istediğiniz desteği görmeniz mümkün. Yine Parasal konularda harcamalarınızı kontrol altına almanız ve elinize geçen finansal geliri ise gerekli yatırımlarda kullanmaya özen göstermeniz faydalı olacaktır.


  22-28 Haziran tarihlerinde, seyahatleriniz, medya, eğitim, ulaşım yayıncılık ve dış ortamlara bağlı işleriniz devreye girmeye başlayacak. Yapacağınız yolculuklardan keyif alabilirsiniz, oldukça hareketli ve organizasyonu güzel ailece aktif bir ay sonu geçirebilirsiniz. Özel hayatınızda bazı sorunlar ve hayal kırıklıkları gündeme gelebilir.

  İlişkinizin bozulmaması için verdiğiniz kararları uygulamaktan vazgeçmeler gibi etkiler yaşanabilir!
   
 2. H

  Hoca Yeni Üye

  Aslan burcu en çok beğenilen burç olarak gözüküyor
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş