1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2012 Askerlik Yerleri Öğrenme

Konu, 'Her Telden' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  2012 Ne zaman askere gicecek.2012 Askerlik Celp Dönemleri Yerleri sorgulama,2012 Askerlik Celp Dönemleri ,2012 Askerlik Celp Yerleri Öğrenme,2012 Askerlik işlemleri, 2012 Askerlik yerleri öğrenme

  2012 Askerlik Celp Dönemleri Yerleri Öğrenme


  İLK YOKLAMA

  - Bu yıl askerlik çağına girenlerin yani 1991 doğumluların nüfus kayıtlarındaki bilgileri içeren ilk yoklama kimlik çizelgeleri 1-30 Nisan tarihleri arasında, nüfusa kayıtlı olunan yerin köy veya mahalle muhtarlıkları ile askerlik şubelerinde askıya çıkarılmak suretiyle ilân edilir.

  - Askı süresi içinde, ilk yoklama kimlik çizelgelerini incelemeniz, isminiz yoksa veya kimlik bilgileriniz hatalı veya eksikse, gerekli düzeltmeleri yaptırmak üzere, 15 Mayıs tarihine kadar nüfus idaresine başvurmanız gerekmektedir.Çizelgedeki kimlik bilgilerinde hata veya eksik bilgi bulunmayanların ikâmet adreslerini listelere yazdırmaları yeterlidir.

  SON YOKLAMA

  Askerlik şubeniz; 1 Temmuz-31 Ekim tarihleri arasındaki herhangi bir günde sizi yoklamaya davet eden Son Yoklama Çağrı Tebligatı
   
 2. a

  ayla Yeni Üye

  2012 Askerlik Celp Dönemlerinde Askere gideceklere şimdiden başarılar diliyorum.Allah hayırlı tezkereler versin.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş