1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2012-2013 Toki Peşin Ödeme Kampanyası

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Mevsim tarafından paylaşıldı.

 1. M

  Mevsim Yeni Üye

  TOKİ Peşin Ödemede İndirim Nedir?
  Toki Ödemelerinde Peşinde % Kaç İndirim Yapıyor


  TOKİ, yoğun talep üzerine 2012 için indirim kampanyası yapacak. İşte detaylar.Yaklaşık 145 bin kişinin yararlanabileceği kampanyada, borçlarını peşin ödeyeceklere yüzde 20,3 taksitte ödeyeceklere de yüzde 17 indirim uygulanacak. İndirim kampanyası için başvurular 20 Eylül -19 Ekim tarihleri arasında yapılacak.
  [​IMG]
  Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, konut ve işyeri alıcılarından gelen yoğun talep üzerine 2012 yılı için indirim kampanyası düzenledi. İdare, hak sahiplerine peşin ve 3 ay vadeli olmak üzere iki ödeme seçeneği sunuyor. Buna göre, borç bakiyesini peşin olarak kapatanlar yüzde 20,3 ay vadeli eşit taksitler halinde kapatanlar ise yüzde 17 indirimden yararlanacak.Kampanya kapsamında söz konusu indirimden faydalanmak isteyenler, konut kredisi de kullanabilecek.Konut ve işyeri alıcıları, borç kapatma tarihi itibarıyla hesaplanacak borç bakiyelerini, peşin veya aylık eşit taksitler halinde olmak üzere 3 ay vadeli olarak kapatabilecekler.

  Kaynak:trthaber.com.tr
   
 2. N

  Naciye Yeni Üye

  Eğer kenarda paranız varsa peşin ödeme kampanyası çok faydalı
   
 3. Murat

  Murat Yönetici

  Aslında hesabı iyi yapmak gerekiyor 100.000 tl toki ye borcunuz var peşin ödediğinizde 80.000 tl kalacak peki bankadan 80.000 TL kredi çektiğinizde bankaya ne kadar ödemeniz gerekecek bu hesaplamayı düzgün yapabilirsek sorun kalmaz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş