1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2011'de Saçlarda Değişim

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Nehir tarafından paylaşıldı.

 1. Nehir

  Nehir Bölüm Yöneticisi

  2011 sadece yeni bir yıl değil, yeni bir on yılın başlangıcı… Ve yeni on yıllar ufak değişikliklerden fazlasını getirir, eskiden vazgeçip yeni olana yönelmek için idealdir.Geçtiğimiz on yılın en dominant akımı ‘military’ modası artık gardıropta daha gerilere itilmeye başlandı ve dantellere bir kez daha yer açıldı. Giyim konusunda daha liberal davranabilen moda, güzellik söz konusu olduğunda 2011 itibari ile kesinlikle vahşi saç renkleri diyor.
  Tek kural var: Sadece değiştir!

  [​IMG]

  Nadir bir kaliteye sahip olan Eniko Mihalik, küçük gülümsemesi ile son derece şirin görünebilirken, bir anda civardaki tüm erkeklerin ayaklarına kapanmasına sebep olacak kadar seksapelitesine güvenen bir dişiye dönüşebiliyor. 2011’e kadar kahverengi saçlara sahip olan Eniko, kızılı tercih ederek bir yandan kendi işini kolaylaştırırken bir yandan da etrafındakiler için daha büyük tehdit oluşturmaya başladı.


  [​IMG]

  Abbey Lee Kershaw, saç rengini değiştiren ilk model oldu. Bir önceki gün kahverengi tonlarını tercih ederken, neredeyse 8 saat süren bir dönüşümle saçları platin sarısına yaklaştı. Gerçekten de dikkate alınması gereken bir değişim. Onu yeniden tanımlayan bir değişim. Onu ayıran bir değişim, farklı olmasını sağlayan… Yani sizin de kesinlikle ilham almanız gereken!  [​IMG]

  Kişiliğe en uygun düşeni Eniko’nun saç değişimi iken Abbey Lee ve Natasha’nın değişimleri çok daha dramatik görünüyor. Ama Lily Cole’un yaptığı gerçek bir değişim! Pek çok kadın kızıl tonlarına yönelirken, değişim yılı 2011’de, Lily imzası haline gelen kızıl dalgalarını oldukça koyu kahverengi saçlar ve ona uyum sağlayan kaşlarla değiştirdi.


  [​IMG]

  Abbey Lee’nin değişimi çok zaman kaybedilmeden başka bir top model tarafından takip edildi. Natasha Poly, Beyaz Rus görünümüne ve sonsuz uzunluktaki bacaklarına kompliman yapan saçlara sahip oldu. Muhteşem bir sarışın, en azından öyleydi. Ama ajansı yeni yılda yeni bir görünüme ihtiyacı olduğuna karar verdi. Onu yüzlerce uzun bacaklı sarışından ayıracak ve kendini yine taze hissetmesine sebep olacak bir değişikliğe… Sonuç olarak koyu dipli sarı saçlar, zengin ışıklı kahve tonlarına dönüştü.
   
 2. Nursena

  Nursena Admin

  Nehirim şöyle dalga dalga borsa gibi dalgalanan bir saçımız olmadıki tarz yapsak dimi şekerim : )
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş