1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2011 Yılı Aralık Ayı Boğa Burcu Yorumları

Konu, 'Boğa' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  2011 YILI Aralık AYI Boğa Burcu YORUMLARI , ARALIK AYI BOĞA BURCU AŞK
  Aralık 2011 BOĞA BURCU Yorumları ,
  Aralık 2011 BOĞA BUrcuna Ait Yorumlar ,

  Düşündüğünüz veya hayalini kurduğunuz şeyler, gerçekçi olmayabilir. Kişisel tercih ve seçimleriniz sonucu, özel yaşantınızda bir takım hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Ya da eşinizin veya sevgilinizin hayatındaki oluşumlar, sizin hayatınızı değiştirebilir veya farklı kararlar almanıza neden olabilir.

  Aralık ayında, aktif ve sosyal olan hayatınız biraz sakinleşebilir. Kendinizi dinlemek, başbaşa kalmak isteyebilirsiniz. Aklınıza takılan iş konuları kendinizi suçlu hissettirtebilir. Siz bu aralar sessiz ama derinden gitmeyi tercih etmeli, fazla iddialı olmamalısınız. Bunu farkedeceğiniz bir ay yaşayabilirsiniz. Eviniz, aileniz ve iş alanlarınızda kendinizi kandırmaya müsait olabilirsiniz. İş alanlarınızda yanıltıcı etkiler, en fazla sizi aile yaşantınızda etkileyebilir. Aldatıcı etkilere karşı önleminizi almaya çalışın.

  21 Aralık itibarıyla mars başak burcuna geçecek. Artık enerjinizi aşk ve eğlence alanlarınıza kaydırmaya başlıyorsunuz. Hobileriniz, sizi hareketlendirecek faaliyetler önem kazanmaya başlıyor olacak. Eğer çocuğunuz veya çocuklarınız varsa onlara karşı aşırı eleştirel ve titiz davranışlar içerisinde olmamaya özen gösterin. Ay sonu ise, daha çok parasal konular gündeminizde olabilir.
   
 2. F

  Fıstık Yeni Üye

  Boğa burçları milli piyango konusunda 2011-2012 de şanslımı
   
 3. E

  Esram Yeni Üye

  Kelin merhemi olsa kendi başına sürermiş ne bilsin milli piyango çıkarmı çıkmazmı
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş