1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2011 KASIM Toki KAMPANYASI

Konu, 'Haberler' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  TOKİ KAMPANYASI KASIM 2011, Tok Kampanyası Ne Zaman Başlıyor ? ,
  Kasım TOki Konut Kampanyası ,
  21 Kasım 2011 TOKİ kampanyası


  TOKİ'den İndirim Kampanyası..
  TOKİ, konut ve işyeri alıcılarından gelen yoğun talep üzerine yeni bir indirim kampanyası düzenledi. İdare, hak sahiplerine peşin ve 3 ay vadeli olmak üzere iki ödeme seçeneği sağlıyor.
  TOKİ'den konut ya da işyeri alanların yararlanabileceği indirim kampanyası 21 Kasım 2011 tarihinde başlıyor.
  Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığından TOKİ'nin indirim kampanyası 21 Kasımda..Kampanya 19 Aralık tarihinde Sona Erecek. İdareye olan borçlarını hemen ödeyenlere yüzde 20, 3 taksitte ödeyenlere ise yüzde 17 indirim uygulanacak.
  Kampanyadan yaklaşık 8 milyar 98 milyon lira tutarında borç bakiyesi bulunan 169 bin 749 konut ve 2 bin 56 işyeri alıcısı yararlanabilecek.Buna göre, borç bakiyesini peşin olarak kapatanlar yüzde 20, 3 ay vadeli eşit taksitler halinde kapatanlar ise yüzde 17 indirimden yararlanacak. Kampanya kapsamında söz konusu indirimden faydalanmak isteyenler, konut kredisi de kullanabilecek.Vadesi 12 aydan az kalan projeler ise kampanyadan yararlanamayacak.
  Kampanyadan yararlanmak isteyen alıcıların, Kasım ayı da dahil olmak üzere başvuru tarihi itibarıyla ödemekle yükümlü oldukları taksitlerini yatırmış olmaları gerekiyor.


  [​IMG]

  Kaynak:trthaber
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Şimdi bu kimler için geçerli , mesela tokilerde şöyle bir şart var ilk 2 sene boyunca kesinlikle kredi ile borc kapatamıyorsunuz. Bende 2 3 ay önce aldım bu uygulama ile ne olacak?
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş