1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2011 Kadir Gecesi Mesajları

Konu, '24 Saat' kısmında healt tarafından paylaşıldı.

 1. h

  healt Yeni Üye

  Kadir Gecesi Sözleri, 2011 kadir gecesi mesajları, Kadir Gecesi Mesajları, Kadir Gecesi Kartları Yeni  [​IMG]
  Kadir Gecesi 26 Ağustos 2011
  Kadir Gecesi 2011 Kartları,mesajları
  Kim erdemine inanarak ve sevabını umarak Kadir Gecesini ihya ederse Allah onun bütün geçmiş günahlarını bağışlar" HADİS
  Bu gece Kadir gecesi. Edilen dualar kabul, yapılan tövbeler kabul olurmuş.
  [​IMG]
  Bu gece bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi. Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.
  Kuran-ı Kerim de Kadir Gecesi için Leyletül kadri hayrun min elfi şehrin yani Kadir Gecesi bin aydan hayırlı bir gecedir diye buyuruluyor. Bu nedenle bu geceyi ihya edelim.. Kadir geceniz hayırlı olsun..
  [​IMG]

  Kuran´in nazil oldugu bin aydan daha hayirli bu gecenin size efradi ailenize ve bütün Islam alemine hayir bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum.Kadir geceniz mubarek olsun..
  Size karanfilin sadakatini, sümbülün bagliligini, meneksenin tevazusunu, lalenin gururunu, leylegin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kadir Geceniz mübarek olsun..

  [​IMG]

  Ellerin duaya uzandigi, sinelerin dostlara açildigi, gözlerin masumiyet aradigi bu mubarek günde tum dualariniz kabul olmasi dilegiyle iyi kandiller.
  Oruçlu olan kimse, bir kimsenin aleyhinde bulunmadıkça veyahut eza ve cefa yapmadıkça, ta orucunu bozuncaya kadar ibadetdedir.

  [​IMG]

  Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Forumdas.net Kadir geceniz hayırlara vesile olsun.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Cenabı Allah her geceyi kadir gibi geçirmemizi nasip etsin. Rahmeti bol olan Allah'ım bizlere magrifet et bizleri bağışla.
   
 3. M

  Mina Yeni Üye

  Kadir gecemiz mübarek dualarımız kabul olsun.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş