1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2011 İstanbul iDANS Festivali

Konu, '24 Saat' kısmında tazmanya tarafından paylaşıldı.

 1. t

  tazmanya Yeni Üye

  İstanbul iDANS Festivali 2011
  idans 5 Festivali 2011
  İstanbul idans 5

  iDANS Festivali nin beşincisi İstanbul'da çeşitli mekânlarda tüm hızıyla devam ediyor.
  Bimeras Kültür Vakfı tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen iDANS Uluslararası Çağdaş Dans ve Performans Festivali, ilk haftasonu dünyaca ünlü dans ve tiyatro topluluklarıyla çarpıcı bir başlangıç yapıyor.Festival 23 Ekim tarihlerine kadar İstanbul un çeşitli mekânlarında gerçekleşecek.
  Günümüzün yaratıcı kapitalizminde adeta bir dansçı gibi betimlenen yeni işçi den fiziksel ve zihinsel hareketliliğe sahip, çevik, esnek olması, imgelerin, fikirlerin, duyuların ve jestlerin üretimine ve dolaşımına tüm varlığıyla katkıda bulunması beklenmekte.
  [​IMG]
  iDANS Festivali bu yıl da dünyanın dört bir tarafından en yenilikçi ve tartışma açan sanatçıları bu konular çerçevesinde İstanbul da buluşturacak. Festival, Misafir İşler adı altında kurgulanan özel bir uluslararası programla İstanbul dan sonra önümüzdeki sezon Berlin de devam edecek.


  Festival programı, iDANS ın kendi ortak yapımlarının, festival için özel yaratımların, film gösterimi ve konuşmaların da yer aldığı 25 proje sunuyor. Bunların yanı sıra festival iki de eğitim ve kapasite geliştirme projesine ev sahipliği yapıyor.
   
 2. g

  gülgüzeli Yeni Üye

  dansin ön eki i olmuş :)
   
 3. N

  Nida Yeni Üye

  İDANS çok keyifli bir festival olacağa benziyor o festivalde olmak isterdim
   
 4. R

  Ruhsar Yeni Üye

  Dünyaca ünlü tüm dansçılar o festivalde olmalı diye düşünüyorum umarım öyle olur ses getirir
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş