1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2011 Haziran Ayı Başak Burcu Yorumu

Konu, 'Başak' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Başak Burcu için Haziran nasıl geçecek? Haziranda başakları neler bekliyor?
  Başak burcu 2011 haziran ayı yorumunu sunuyoruz.


  Aşk hayatınız açısından etkili olacağını düşündüğüm önemli enerjileriniz ise 28 Haziran-12 Temmuz Venüs gezegeninin Yengeç burcu ve 21 Haziran-22 Temmuz arasında ise Güneş gezegeninin yengeçte yapacağı transitlerdir. Bu iki seyirin ciddi ilişkiler, evlilik evinizde yıllardır etkili olan Uranüs ve aşk, flört türü kısa süreli ilişkilerle ilgili alanda etkili olan Satürn gezegeniyle yapacağı olumlu görünüm, bireyselliğinizi koruyabileceğiniz bir ilişki yaşamak isterken, diğer yandan da birlikte olacağınız kişinin ilişkisine sahip çıkmasını, koruyucu ve kollayıcı tarzda davranmasından yana olduğunuzu göstermekte. Bu görünüm bu yönüyle kendi içinde gariplik içerse de, eskiye bağlı bazı anıların hala sizde etkili olduğunu göstermektedir. Duygularınız aslında bu süreçte son derece hassas olduğu halde, bunu dışarıya aksettirmez, sanki yeni bir beraberlik kurmayı veya ilişkiniz varsa, sanki bunu pek umursamıyormuş gibi bir tavır içinde olmanıza neden olabilir.
  Kimi Başaklar bu süreçte, Venüs Yengeç burcunda, geçmişi gösterdiği için, daha önce yaşadığınız ilişkinin üzerinizde bıraktığı etkiden kurtulmak ve bir daha aynı deneyimi yaşamamak için daha özgür ilişkiler kurmak istediğinizi de gösterebilir. Özellikle yükseleni, Venüs ve ay burcu yengeç olan Başaklarda bu daha belirgindir. Bunun dışında yarım kalmış işlerinizi bitirmek ve projelerinizi gözden geçirmek adına uygun bir zamandır. Tamamlanan ve hiçbir noksanı kalmayan bu türden işleri yürürlüğe koymanızda sakınca yoktur.
  Uzun zamandır beklediğiniz tayin, terfi, rütbe değişikliği, prestij kazandıran mevzularda ise Merkür geri hareketi olumludur. Haberiniz gecikiyor diye üzülmeyin, sizin açınızdan gayet faydalı olacak bir düzenleme nedeniyledir. Geri hareketten sonra bu statü değişikliğiyle yeni bir yaşama başlamanız mümkündür. Uzmanlaşmak adına hararetli bir şekilde çalışacağınız bu dönemde, ihtisas alanınızla ilgili konularda araştırmalarda bulunmalı, kendinizi geliştirmeli, bu süreci eksiklerinizi tamamlama adına kullanırsanız, geri hareket sonrası yüksek bir ivme kazanabilirsiniz. Hatta kimileriniz uluslararası prestije sahip bir kuruluşta işe başlayabilirsiniz. Bu dönemde önemli olan, performansınızı güçlendiren özgüven duygunuzu kaybetmemeniz, çevrenizle olan diyalogunuzu hoşgörülü ve sabırlı davranacak şekilde düzenlemeniz ve saygınlığınızı riske atacak davranışlardan uzak durmanızdır. Bu dönem ailenizle olan ilişkiniz açısından da son derece önemlidir.
  Erkeklerde anneyle, kadınlarda babayla ilgili iletişiminizi gösteren yaşam alanınızda ilerleyen Merkür, onlarla aranızdaki ilişkiyi düzenlemeniz adına etkilidir. Tekrar bazı durumları gözden geçirerek ayarlamalarda bulunabilirsiniz. Okul hayatında olan kardeşlerimiz bu süreçte, derslerine odaklanarak düzenli bir şekilde çalışırlarsa, hem iş hayatını hem de yüksek okulu bir arada sürdürecekleri bir düzen için planlamalar yapabilir, geri hareketten sonra bunu uygulayacak fırsatlarla karşılaşabilirler. Venüs, burcunuzla uyumlu bir görünüm yapacağı için, kendinizi ortaya koymanız, aktivitede bulunmanız, tanıtmanız önemlidir. size önerim Venüsün yengeç burcunda vereceği hassasiyeti geri planda tutarak öncü davranmanız, paranızı koruyup sahiplenmeniz, elinize geçen miktarı doğru ve düzgün yatırımlarda bulunarak çoğaltmanızdır. Ortak amaçlarla bir araya geleceğiniz kişiler, gerek dostlarınız gerekse ailenizden kişiler olsun, burada önemli olan sosyal etkinliklerden yararlanmak, kendinizi tanıtmak, girişimci davranmak, eskiye takılıp kalmamak veya eskiyle alakalı işlere yenilikler getirmek, güvenliğinizi önemseyerek ilerlemektir. Bütün bunlara dikkat edilmesi halinde maddi açıdan rahatlamanız mümkün olabilir
   
 2. e

  emine Yeni Üye

  Başak Burcuna bu ayın hayırlar getirmesini temenni ediyorum.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş