2011 En Çok Satan Kitaplar

B

BEYAZ GÜL

Yeni Üye
2011En Çok Satan Kitaplar,Çok Satan Kitaplar Ağustos 2011,Çok Satan Kitaplar Eylül 2011

1- Yazlık Gülse Birsel


Karamsarlık adamı hasta eder, dert, tasa ülser yapar, hüzün cildi kırıştırır, "Of"layıp durmak çevreyi kirletir! Bir ara verin. Tatil yapın. Beyninizi gezmeye çıkartın. Bu kitap, ister yazın okuyun, ister başka mevsim, "yazlık" havasında. Yani gevşek, sakin, neşeli... Bir kumsalda, şezlonga uzanmış, karpuz yiyerek okuduğunuzu hayal edin.

2- Aklından Bir Sayı Tut - John Verdon

"Sıradanlıklara meydan okuyan, anında başınızı döndürecek ve ilgi çekici karakterlerinin kalp atışlarını tüm gerçekliğiyle hissedeceğiniz bir kitap "Aklından Bir Sayı Tut" kolay kolay unutmayacağınız bir roman.

3- S*ktir Et John C. Parkin

S*ktir Et demek sizi iyi hissettirir. Mücadeleden vazgeçmek, ne hoşunuza gidiyorsa onu yapmak, çevrenizdekilerin sizin hakkınızda düşündüklerini umursamamak ve kendi yolunuzdan gitmek harika bir duygudur.

4- Aşk Kuantumu Nuray Sayarı

Yorgunluklarınızı, geçmişteki yaşadıklarınızı, olumsuz hislerinizi, korkularınızı bir tarafta bırakın ve gerçek aşk ınızı yaşamaya hazır olun! Hayata bakışımızdır, düşüncelerimizdir: Gerçekliğimiz Bu dünyada herkesin bir gerçek aşk ı var ve o gerçek aşk belki de yanı başınızdadır ama belli ki söz görmüyorsunuz!

5- Aşkın Gözyaşları Tebrizli Şems

Çoraklaşmış ve çöle dönmüş kalpler; açın sadrınızı! Aşkın gözyaşları, serin serin, sağanak sağanak, üzerimize damlıyor; bakın gökyüzüne, nasılda aşk yağıyor..

6- İsim Şehir Hayvan Yılmaz Özdil

Bir İgnliiz üvinersitesinde ypalın arşaıtramya gröe, klemileirn hrflareinin hnagi srıdaa yzaldıklarıı ömneli dğeliimş asılnda... Öenmli oaln, briinci ve sonncuu herflarin yrenide olamsımyış... Çnküü, kleimleri hraf hraf dğeil, btüün oalark oykuormuşsz... Ardakai hraflrein sırsaı kıraşık da osla düüzgn ouknuyormuş.

7- Evrenden Torpilim Var Aykut Oğut

Siz hiç 150 kilo oldunuz mu? Sizin hiç yabancı bir ülkede bavulunuzu kaybettiğiniz, sabahları mısır gevreğine bira döküp hayatta kalırken günlerce tek kelime bile konuşmadığınız, dayak yedikten sonra girdiğiniz komadan bir gözünüzü kaybetmiş olarak çıkıp tekrar parklara döndüğünüz, annenizi kaybettikten sonra hapiste yatarken babanızı kaybettiğiniz oldu mu?

8- Şeytanın İflası Sırça Tuzak 2 Nermin Bezmen

Nermin Bezmen Şeytanın İflası'nda Sırça Tuzak'la başlayan hikâyenin ikinci perdesini açıyor, âdeta sinematografik bir kurguyla Vardar İmparatorluğu'nu üçüncü nesle teslim ediyor. Meraklı bir okursanız bu kitapta anlatılan ailenin ne kadar kurgu ne kadar gerçek olduğuna dair tahminlerde bulunmaya çalışacaksınız belki.

9-Serenad Zülfü Livaneli

Okurunu sımsıkı kavrayan Serenad'da Zülfü Livaneli'nin romancılığının en temel niteliklerinden biri yine başrolde: İç içe geçmiş, kaynaşmış kişisel ve toplumsal tarihlerin kusursuz dengesi.

10-Meleklerle Yaşamak - Beki İkala Erikli

- Meleklerinizi Duymak

- Meleklerinizin Mucizelerini Hayatınıza Katmak

- Sezgilerinizin, Meleklerin Mesajlarının Farkında Olmak

- Sizlerin Yaşadığı Gerçek Mucizeleri Okumak...

...ve melekler hakkında bilmek istediğiniz herşey bu kitapta.
 
A

avrupali

Yeni Üye
Birinden birine bi göz atip okumak lazim bu kitaplarin, konulari guzel.

Yazlık Gülse Birsel <- bu kitap ismi bana enteresan gelendir :D
 
Üst