1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2011 Aralık Ayı Oğlak Burcu Yorumları

Konu, 'Oğlak' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Aralık Ayı Oğlak Burcu Yorumları
  2011 Aralık Ayı Oğlak Burcu Yorumu
  Aralık Ayı 2011 Oğlak Burcu Yorumları

  Oğlak Burcu Aralik 2011 Yorumu
  Sevgili Oğlaklar Aralık ayına eviniz veya ailenizle ilgili detaylar ve konular daha fazla ön planda olacak.
  Enerjinizi yeteri kadar kullanamamanız, vaktinizi evinizde veya size kendinizi evinizde hissettirecek ortamlarda bulunmanıza neden olacak. 9 Aralık'da parasal konularda kandırılmalara açık olabilirsiniz. Yanlış bir para hesabı, yapılacak bir alışveriş size zor zamanlar yaşatabilir. Parasal konularda eliniz açık olabilir ama kendi işinizi kendiniz yapmaya bakın ve başkalarından bu birkaç gün yardım istemeyin. Gözünüzü de açık tutun.
  Bekarsanız, aşk kapınızı çalabilir. Yeni bir ilişkiye başlıyacak olanlar için aşk hayatınız canlanmaya başlıyor..Evli olanlar ise arsa çocuklarınızla ilgili konularda ve aşk hayatınızda hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Ya da tam işinizin en önemli zamanlarına hazırlanırken, alacağınız bir bebek haberi gündeminize bomba gibi yerleşebilir.
  Artık enerjinizi dış ortamlara, seyahatlere ve eğitim alanlarına kaydıracaksınız. Bu dönem kafanız huzursuz olabilir. Şüphe etmek ve bunun sonucunda eleştirel davranmak sizi zorlayabilir. Yine de gezmek, görmek ve eğlenmeye her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Ay sonu, çalışmak ve yapacaklarınızı hazırlamak ön plana geçebilir.
   
 2. E

  Esram Yeni Üye

  Oğlak burcunu sıcak bir yuva bekliyor
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş