1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2011 Aralık Ayı Koç Burcu Yorumları

Konu, 'Koç' kısmında Mavi tarafından paylaşıldı.

 1. M

  Mavi Sağlık Ekibi

  Aralık 2011 Koç burcu yorumu
  Koç burcu Aralık 2011 yorumu
  Aralık ayı Koç burcu yorumları 2011

  Koç burcu Aralık ayı yorumu

  Koçlar kasım ayına oğlak burcunda dolaşan ay etkisiyle başlıyorsunuz Kasım ayının ilk haftasında ortamlarınız ve iş hayatınızda Aklınızdan geçen her şeyi söylemeyin İçinizde saklı tuttuğunuz enerjiyi, çalışma ortamlarınıza kanal ize ederek stresinizi atmanız mümkün. Eğer geçen ay aklınızdan geçen her fikri dile getirmemeyi başardıysanız, bu ayda aynısı yapabilirsiniz umarım.

  12 Kasım itibariyle İlişkilerimizde tutkulu, kıskanç ve baskıyla hareket etmeye meyilli olabiliriz. Önümüzdeki 3 hafta boyunca parasal durumumuza ve ilişkilerinize dikkat edin. Venüs girdiği eve güzellikler ve olumlu ilişkiler getirir Ama akrep burcunda rahat bir pozisyonda olmadığından, kredi, borç, nafaka, miras, banka ödemeleri, alanlarınızda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Yine bu dönem kredi almak isteyenler, şartları iyice gözden geçirmeliler.

  Yıldızlar çok ciddi ve uzun süreli yasal soruna işaret etmemekle beraber, kısa süreli de olsa sorun yaşanabilir ve maddi bedeli ağır olabilir. Evliliğinde sorun yaşayan Koçlar, dönemi, iyi gözleyin Birçoğumuzun, nedenli, nedensiz sıkıntıları olacak sorunlarınızla onlara sahip çıkarak ilgilenin.
  Bir şeyler eskisi gibi olmayabilir ve Kasım ayının ikinci yarısında, bunları durdukları yerlerde görebilmek için çevrenizi iyi gözleyin.
   
 2. F

  Fıstık Yeni Üye

  Koç burcu ayağını denk al yorumlara göre hareket et
   
 3. E

  Esram Yeni Üye

  Burçlara göre hareket etseydik sanırım hayatımız alt üst olurdu:)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş