1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

2011 Ağustos Ayı Oğlak Burç Yorumları

Konu, 'Oğlak' kısmında ceren tarafından paylaşıldı.

 1. c

  ceren Yeni Üye

  Oğlak Burcu Ağustos 2011 Burç Yorumları
  2011 Ağustos Ayı Burç Yorumları
  Ağustos 2011 Oğlak Burcu Yorumları
  Oğlak Burcunu 2011 Ağustos Ayında Neler Bekliyor

  Ağustos 2011 Oğlak Burcu Yorumları

  [​IMG]

  Ağustos 2011 Oğlak Burcu Yorumlarını bu başlığımızdan takip edebilirsiniz
   
 2. A

  Abdullah Yeni Üye

  10 Agustos tarihinden sonra , kendi değerinizi ve kişilik duyumunuzu parasal konularda hissetmek istersiniz. Kişisel sahiplenme ve kişisel para edinme isteğiniz güçlü hale gelmeye başlar. Ve bunun para sayesinde olabileceğini düşünürsünüz. Bu yüzden de güçlü olma isteğiniz yüksektir. Size para kolayca akar ve bir o kadar da çabucak bitebilir. Bağımlılığınız paraya daha fazla sahip olma isteği uyandırabilir. Güvence duygunuz da yine parayla ilintilidir. Eğer maddi olarak güçlü değilseniz kendinizi güvende hissetmezsiniz. Sizin için mal veya yeteneklerinizi geliştirmek ve genişlemek hayati önem taşıyacaktır.

  Bu dönemde sağlam bir temele ihtiyaç duyarsınız. Güvence sağlayan herşey ilginizi çekecektir. Sınırları olan açıkça size ait herşey sizin için önemlidir. Bu dönemin sakıncası açgözlü ve pinti hale gelmeniz yada gösteriş düşkünlüğü neticesinde para harcamanızdır. Hava atmak için fırsat kollar hale gelebilirsiniz.  15 Agustos tarihinden sonraki süreçte ise, çok yönlülüğünüzü para kazanma konularında daha fazla kullanabilirsiniz. Diğer insanlarla finansal konularda konuşmaktan zevk alırsınız. İletişim kurma becerinizi yine para kazanmak amaçlı yerlerde daha çok ön planda tutarsınız. Becerikliliğiniz en çok ta maddi konularda ortaya çıkabilir. Pratik ve ekonomik bir düşünme tarzına ve ekonomik iniş ve çıkışları hemen kavrama yeteneğine sahip olursunuz. Zekanız sayesinde kendinizi güvende hissedersiniz. Bu süreçte kuşkulu ve gizli kapaklı yollardan para kazanmamaya, düşüncesiz ve tedbirsiz davranmamaya dikkat ediniz. Aksi takdirde kayıplar yaşayabilirsiniz.

  17 Agustos tarihinden sonra ise, fiziksel canlılığınız artar ve siz enerjinizin artışından dolayı gözü kara ve tepkisel davranan ve her yöne hareket eden biri haline gelebilirsiniz. Acele davranışlar yada kimi zaman kontrollü davranışlar birbiriyle yarışır gibi aynı anda da görülebilir. Normalden sinirli, yada sinirlenmeye müsait olabilirsiniz. Cesaret gücünüz artar, hedefinize kitlenerek amaçlarınızı gerçekleştirirsiniz. Bu süreçte ufak kazalara karşı dikkatli olunuz. Acele davranışlar göstermeyiniz ve normalden sinirli olduğunuz zamanlarda araba kullanmayınız. Her adımınıza dikkat ediniz.
   
 3. Murat

  Murat Yönetici

  Agustos demişler Abdullah Bey ocak demiş :) Sıcaklarda oğlaklar sanırım çok üşüyecek.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş