1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

20.01.2012 Ankara Elektrik Kesintisi

Konu, 'Haberler' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Ankara'da Elektrik Kesintisi Yapılacak Semptler
  Ankarada elektrik kesintisi olacak yerler
  Ankarada Hangi mahallelerde elektirik kesilecek

  Enerjisa Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin internet sitesinden yapılan duyuruya göre, 20 Ocak Cuma günü Ankara’nın bazı semtlerinde elektrik kesintisine gidilecek. Bu tarihte elektrik kesintisi uygulanacak semt ve saatler şöyle:
  [​IMG]
  “Çankaya İlçesine Bağlı: Dedeefendi Sokak-Kıbrıs Caddesinden Erdem Sokak İstikametine ağaç budama çalışması nedeniyle 08:30-14:30 saatleri arasında enerji verilemeyecek.

  Yenimahalle İlçesine Bağlı: Ragıp Tüzün Caddesi-Serdar-Civan-Çınar-Miralay Nazımbey Sokaklar ve civarına tesis çalışması nedeniyle 09:00-14:00 saatleri arasında enerji verilemeyecek.

  Sincan İlçesine Bağlı: Atatürk Mahallesi Kervan-34.Sokaklar-Peçenek Caddesinin bir kısmına tesis çalışması nedeniyle 09:00-14:00 saatleri arasında enerji verilemeyecek.

  Akyurt İlçesine Bağlı: Yıldırım Mahallesi-Karaçam Sokak-Mezarlık civarına tesis çalışması nedeniyle 09:00-14:00 saatleri arasında enerji verilemeyecek.

  Beypazarı İlçesine Bağlı: İncepelit-Adıören-Akçakavak-Gedikağzı-Akkaya-Karaboğaz-Şehitler-Dibecik Köyleri-Ayaş İçmeleri-Bakpiliç ve civarı-Turkcell-Avea-Telekom Baz İstasyonları-Dikenli Çiftliği ve civarına tesis çalışması nedeniyle 10:00-15:00 saatleri arasında enerji verilemeyecek.”
   
 2. y

  yeşil Yeni Üye

  Elektrik kesintisi sonucu umarım fazla mağdur olmayız
   
 3. Murat

  Murat Yönetici

  Ankara'da bazı semptlerdeki elektirik kesintisi doğalgaz ve telefon kesilmelerinede sebep olacakmış.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş